استقلالی ها با مدرک در پی تبرئه ساپینتو

استقلالی ها با مدرک در پی تبرئه ساپینتو

۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - باشگاه استقلال لایحه خود را در دفاع از ریکاردو ساپینتو سرمربی تیم فوتبال این باشگاه آماده کرده تا در اختیار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قرار دهد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - تیم فوتبال استقلال در هفته هفتم لیگ برتر باشگاه های ایران موفق شد در ورزشگاه شهید سردار سلیمانی دو بر یک گل گهر سیرجان را شکست دهد.

جنجالی ترین اتفاق مسابقه در این دقیقه شکل گرفت، ریکاردو ساپینتو وقتی از سوی داور با کارت قرمز روبرو شد اعتراضات تندی به تصمیم داور داشت و حاضر به بیرون رفتن از زمین نشد و اگر نیمکت نشینان استقلال او را کنترل نمی کردند معلوم نبود چه اتفاقاتی رقم می خورد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از ساپینتو دعوت کرده است تا با حضور در این کمیته نسبت به اتفاقات افتاده در بازی با گل گهر پاسخگو باشد.

ریکاردو ساپینتو سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در واکنش به تصمیم داور دیدار تیمش برابر گل گهر رفتارهایی را از خود نشان داد که انتقادهای بسیاری را به همراه داشته است.

تیم های گل گهر سیرجان و استقلال عصر شنبه در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی سیرجان روبروی یکدیگر صف آرایی کردند که آبی پوشان با گل های محمد محبی و کوین یامگا به برتری رسیدند.

 

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط