اعلام برنامه مسابقات هفته های نهم تا یازدهم لیگ برتر

اعلام برنامه مسابقات هفته های نهم تا یازدهم لیگ برتر

۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - برنامه مسابقات هفته‌های نهم تا یازدهم لیگ برتر فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - فرارو روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته نهم؛ گرامیداشت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع)؛ روزاخلاق و مهر ورزی

پنجشنبه ۲۱ مهر

پرسپولیس - مس رفسنجان- ساعت ۱۷- ورزشگاه آزادی تهران

گل گهر سیرجان - نساجی مازندران- ساعت ۱۷- ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان

صنعت نفت آبادان - فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی آبادان

فولاد خوزستان - پیکان تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه شهدای فولاد اهواز

جمعه ۲۲ مهر

هوادار تهران - ملوان بندر انزلی - ساعت ۱۶- ورزشگاه پاس قوامین تهران

تراکتور تبریز - نفت مسجد سلیمان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز

ذوب آهن اصفهان - استقلال- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه فولاد شهر فولادشهر

آلومینیوم اراک - مس کرمان- ساعت ۱۷- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک

هفته دهم؛ بزرگداشت هفته تربیت بدنی و ورزش

پنجشنبه ۲۸ مهر

فولاد مبارکه سپاهان اصفهان - تراکتور تبریز- ساعت ۱۵- ورزشگاه نقش جهان اصفهان

ملوان بندر انزلی - پرسپولیس- ساعت ۱۷- ورزشگاه تختی انزلی

مس کرمان – صنعت نفت آبادان - ساعت ۱۷- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان

نساجی مازندران - فولادخوزستان- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر

جمعه ۲۹ مهر

پیکان تهران - هوادار تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران

گل گهر سیرجان - ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان

استقلال - آلومینیوم اراک- ساعت ۱۷- ورزشگاه آزادی تهران

نفت مسجد سلیمان - مس رفسنجان- ساعت ۱۷- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان

هفته یازدهم؛ گرامیداشت ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و شهادت محمد حسین فهمیده روز نوجوان

پنجشنبه ۵ آبان

تراکتور تبریز – ملوان بندر انزلی- ساعت ۱۵- ورزشگاه یادگار امام تبریز

پرسپولیس - مس کرمان- ساعت ۱۷- ورزشگاه آزادی تهران

صنعت نفت آبادان - پیکان تهران ساعت ۱۷- ورزشگاه تختی آبادان

فولادخوزستان - گل گهر سیرجان- ساعت ۱۹- ورزشگاه شهدای فولاد اهواز

جمعه ۶ آبان

هوادار تهران - استقلال- ساعت ۱۶- ورزشگاه پاس قوامین تهران

مس رفسنجان - فولاد مبارکه سپاهان اصفهان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان

آلومینیوم اراک - نساجی مازندران- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک

ذوب آهن اصفهان - نفت مسجد سلیمان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه فولادشهر فولادشهر

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط