ادامه شگفتی سازی کلوب بروژ در لیگ قهرمانان اروپا - شکست بارسلونا مقابل اینتر - آتش بازی ناپولی و پیروزی لیورپول
سرویس ورزشی - رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از هفته سوم مرحله گروهی با چند دیدار پیگیری شد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - در چارچوب هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، ۶ بازی به صورت همزمان از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه آغاز شد که در مهمترین آنها پورتو مقابل لورکوزن به برتری رسید و بارسلونا برابر اینتر به شکست رضایت داد.

لیورپول نیز در ادامه برد خود در لیگ قهرمانان اروپا در خانه برابر رنجرز به برتری رسید تا شروع ناامیدکننده خود در فصل را به فراموشی سپارد.

شرح کامل بازی های به شکل زیر است:

گروه A

لیورپول ۲ – رنجرز اسکاتلند صفر
گل ها: آرنولد - صلاح

در این مسابقه، لیورپول با ترکیبی هجومی کار را آغاز کرد و از لحظات ابتدایی به میهمان فشار آورد تا بتواند خیلی زود گلزنی کند که این اتفاق نیز افتاد.

در دقیقه ۷ با کاشته دیدنی ترنت الکساندر آرنولد لیورپول به گل رسید تا با آرامش به ادامه بازی بپردازد.

آرنولد که در این هفته ها کیسه بوکس منتقدین شده است با این گل توانست از زیر فشار درآید و حتی توانایی های خود در فاز تهاجمی را دوباره به همگان اثبات کند. او که از لیست تیم ملی انگلیس نیز خط خورده بود  با نمایش امروز خود می تواند امیدوار باشد تا در جام جهانی یکی از مهره های اصلی ساوتگیت نام گیرد.

لیورپول در نیمه دوم نیز کار را هجومی پیش برد تا اینکه در دقیقه ۵۳ با پنالتی محمد صلاح کار را تمام کرد و ۳ امتیاز بازی را برای خود به ارمغان آورد.

آژاکس یک – ناپولی ۶
گل ها: کودوس برای آژاکس – راسپادوری (۲)، دی لورنتزو، زیلنتسکی، کواراتسخلیا و سیمئونه

بازی با گلزنی کودوس برای آژاکس در دقیقه ۹ آغاز شد تا همگان خیال کنند که نماینده هلند می تواند صدرنشین ایتالیا که قدرتمندانه در این فصل ظاهر شده را شکست دهند ولی ناپولی خیلی زود به بازی بازگشت و قدرت تمام خود را به رخ کشید.

ناپولی در نیمه اول پاسخ قاطعی به میزبان داد و با ۳ گل آنها در آمستردام جریمه کرد. در نیمه دوم نیز شاگردان اسپالتی نمایشی دیدنی از خود به ثبت رساندند و ۳ گل دیگر وارد دروازه آژاکس کردند تا یک نتیجه ای تحقیرآمیز برای میزبان رقم خورد.

از دقیقه ۷۳، دوشان تادیچ به خاطر دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. البته در آن دقیقه، آژاکس با نتیجه ۵ بر یک از حریف عقب بود.

ادامه شگفتی سازی کلوب بروژ در لیگ قهرمانان اروپا - شکست بارسلونا مقابل اینتر - آتش بازی ناپولی و پیروزی لیورپول

گروه B

پورتو ۲ – لورکوزن صفر
گل ها:زایدو - گالنو

کلوب بروژ ۲ – اتلتیکومادرید صفر
گل ها:سواه - خوتلا

کلوب بروژ از بلژیک در ادامه شگفتی سازی های خود مقابل شاگردان اتلتیکو به برتری رسید تا با ۳ برد و ۹ امتیاز در صدر جدول قرار گیرد.

کلوب بروژ که در لحظه قرعه کشی بسیاری انتظار داشتند که خیلی زود از مرحله گروهی حذف شود ولی حالا مدعی اصلی صدرنشینی این گروه به شمار می رود.

از طرف دیگر اتلتیکو حملات زیادی کرد ولی دروازه کلوب بروژ که «سیمون مینیوله» است، مانع گلزنی شاگردان سیمئونه شد تا باز هم یک ناکامی دیگر برای آنها بدست آید.

ادامه شگفتی سازی کلوب بروژ در لیگ قهرمانان اروپا - شکست بارسلونا مقابل اینتر - آتش بازی ناپولی و پیروزی لیورپول

گروه C

اینترمیلان یک – بارسلونا صفر
گل: هاکان چالهان اوغلو

اینتر با اینکه در سری آ نمایش خوبی در این فصل نداشته ولی با تمرکز خوبی دیدار برابر بارسلونا را آغاز کرد. آنها در نیمه اول و دوم توانستند شاگردان ژاوی را به خوبی مدیریت کنند و نگذارند حملات آنها قوت گیرد.

گل اینتر در دقایق پایانی نیمه اول با اشتباه دفاع بارسلونا و شوت از راه دور هاکان چالهان اوغلو به ثمر رسید.

بارسلونا البته در دقیقه ۶۸ توسط پدری به گل رسید که ویدیوچک آن را به دلیل خطای هند آنسو فاتی مردود اعلام کرد.

بارسلونا در لحظات پایانی فشار روی دروازه اینترمیلان را بیشتر کرد ولی دفاع مستحکم شاگردان اینزاگی اجازه کار به آنها را نداد.

البته در دقیقه ۹۲، بارسایی ها معتقد به خطای پنالتی بودند که باز هم ویدیوچک این ادعا را رد کرد تا یک شکست دیگر برای ژاوی در لیگ قهرمانان اروپا ثبت شود.

بارسلونا اکنون برای صعود باید در خانه برابر اینترمیلان به برتری برسد تا شانسی برای خود متصور شود.

بایرن مونیخ ۵ – ویکتوریا پلژن صفر

گروه D

اینتراخت فرانکفورت صفر – تاتنهام صفر

تاتنهام در ادامه ناکامی های خود در لیگ قهرمانان اروپا مقابل قهرمان فصل گذشته لیگ اروپا نتوانست کاری انجام دهد تا یک تساوی بدون گل به ثبت رسد.

اوضاع در این گروه به شدت جذاب دنبال می شود و هر ۴ تیم شانس صعود به مرحله بعدی را دارند.

مارسی ۴ – اسپورتینگ یک
گل ها:ترینکائو برای اسپورتینگ - سانچز، هریت، بالردی و امبمبا برای مارسی

مارسی مقابل صدرنشین گروه نمایشی دیدنی داشت و توانست با گلزنی الکسیس سانچز یک کامبک دیدنی به نمایش گذارد و به برتری پرگل دست یابد.

ادامه شگفتی سازی کلوب بروژ در لیگ قهرمانان اروپا - شکست بارسلونا مقابل اینتر - آتش بازی ناپولی و پیروزی لیورپول

منبع: فارس

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط