پاس های طلایی طارمی ناجی پورتو در بازی جالب مقابل لورکوزن  -  گل مهاجم ایرانی پورتو تبدیل به پنالتی برای یاران آزمون شد!
سرویس ورزشی - تیم فوتبال پورتو با درخشش مهاجم ایرانی خود موفق به شکست بایرلورکوزن شد تا شاگردان کنسیسائو امیدوار به صعود باشند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - تیم های فوتبال پورتو و بایرلورکوزن در چارچوب مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و در ورزشگاه خانگی پورتو به مصاف هم رفتند که پس از یک بازی پر افت و خیز و با درخشش مهدی طارمی این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود پورتو خاتمه پیدا کرد.

با اینکه پورتو میزبان مسابقه بود ولی لورکوزن نمایش بهتری در دقایق ابتدایی بازی داشت و توانست چند موقعیت خوب برای خود ساخته و پرداخته کند. در جایی که توپ در دست لورکوزن بود، پورتو به یک ضدحمله خوب رسید و طارمی توانست با یک حرکتی دیدنی گل اول پورتو را به ثمر رساند ولی داور این مسابقه با کمک ویدیوچک نه تنها آن را مردود اعلام کرد بلکه خطای هند مدافع پورتو را گرفت تا یک پنالتی به سود یاران سردار بدست آید.


پاتریک شیک البته این پنالتی را از دست داد تا یک فرصت بزرگ دیگر از کف لورکوزن بیرون برود.

در نیمه دوم بازی متعادل پیش رفت تا اینکه در دقیقه ۶۹ روی پاس دیدنی طارمی ، زایدو دروازه لورکوزن را باز کرد تا اولین برد پورتو در این فصل از لیگ قهرمانان اروپا بدست آید و یاران طارمی به صعود امیدوار شوند.


بازی با نتیجه یک بر صفر در جریان بود که باز هم مهدی طارمی از نبوغ خود استفاده کرد و این بار وندرسون گالنو در دقیقه ۸۷ با پاس ستاره ایرانی پورتو را به گل دوم رساند.


  سردار آزمون که از ابتدا روی نیمکت نشسته بود با اینکه تیمش نیازمند گلزنی بود ولی وارد بازی نشد تا مشخص شود جراردو سیوانه اصلا به ستاره کشورمان اعتمادی ندارد.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط