تمرین پر انرژی بیل و ستاره های ولز قبل از بازی با ایران

تمرین پر انرژی بیل و ستاره های ولز قبل از بازی با ایران

۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - تیم ملی ولز تمرین بسیار شادابی را قبل از دیدار با ایران برگزار کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ولز قبل از دیدار سرنوشت ساز مقابل ایران از ساعت ۱۳:۲۰ در کمپ تمرینی شماره ۲ السد برگزار شد.

گرت بیل، ستاره تیم ملی ولز در این تمرین حضور داشت و همپای سایر بازیکنان تمرین کرد. بیل به عنوان کاپیتان و بهترین گلزن فوتبال ولز در تیم ملی کشورش مشغول بازی است و در بازی با آمریکا هم گلزنی کرد.

کیفر مور، دیگر ستاره ولزی ها که در نیمه دوم بازی با آمریکا جریان مسابقه را به نفع تیمش تغییر داد، در این تمرین بسیار شاداب و سرحال بود و رسانه های ولزی اعتقاد دارند او در برابر ایران از ابتدا به میدان خواهد رفت.

هسته اصلی بازیکنان ولز شامل بیل، رمزی، مور، دنیل جیمز، نکو ویلیامس و بن دیویس جدا از سایرین تمرینات ابتدایی را انجام دادند.

در بخشی از تمرین بازیکنان ولز در حالی که با توپ روپایی می زدند، باید از روی موانع عبور می کردند که این مساله هیجان زیادی را بین بازیکنان این تیم ایجاد کرده بود.

در بخش دیگری از تمرین، بازیکنان ولز در سه گروه باید به شکل تیمی و مانند دو های امدادی باید مانع را دور می زدند و توپ را به هم تیمی خود واگذار می کردند که تیم متشکل از بیل و مور آخر شدند. اما همین تیم در بخش بعدی تمرین توانست به پیروزی دست یابد و بیل و هم تیمی هایش برای سایرین کری خواندند.

تیم های ملی ایران و ولز فردا از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه حمد بن علی دوحه به میدان می روند و دو تیم نیازمند کسب پیروزی یا امتیاز از این دیدار هستند تا امید های خود را برای صعود به مرحله بعد زنده نگه دارند.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط