(ویدو) قیمت توپ جام جهانی قطر به پول ایران چند؟

(ویدو) قیمت توپ جام جهانی قطر به پول ایران چند؟

۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - در نمایندگی آدیداس در قطر چندین نسخه از توپ فوتبال مخصوص جام جهانی فروخته می‌شود. توپ‌ها بسته به اصل یا کپی بودن از یک میلیون تا حدود شش میلیون به پول ایران ارزش دارند. یک مدل توپ جام جهانی در فروشگاه آدیداس در دوحه ۶۲۵ ریال قطر قیمت دارد. ویدئو اختصاصی فرارو از جعبه گشایی توپ جام جهانی را ببینید.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - شرکت آدیداس نام توپ جام جهانی قطر را «الرحله» گذاشته و می گوید سریع ترین توپی است که در تاریخ مسابقات جام جهانی مورد استفاده قرار گرفته و به طور خاص برای دیدارهایی که سرعت بسیار بالایی دارند طراحی شده است.

الرحله در زمان عربی به معنای سفر است و گفته می شود که برای طراحی این توپ از معماری خاص، قایق های نمادین و پرچم ملی کشور قطر الهام گرفته شده است.


بر اساس ادعای شرکت آدیداس، حرکت این توپ در هوا از تمامی توپ های جام های جهانی قبلی سریع تر است و بیشترین سطح دقت و اطمینان را در زمین بازی فراهم می کند. این توپ با استفاده از جوهرها و چسب های بر پایه آب ساخته شده که اولین بار است در ساخت توپ جام جهانی مورد استفاده قرار می گیرند.


در نمایندگی آدیداس در قطر چندین نسخه از توپ فوتبال مخصوص جام جهانی فروخته می شود. توپ ها بسته به اصل یا کپی بودن از یک میلیون تا حدود شش میلیون به پول ایران ارزش دارند. یک مدل توپ جام جهانی در فروشگاه آدیداس در دوحه 625 ریال قطر قیمت دارد. ویدئو اختصاصی فرارو از جعبه گشایی توپ جام جهانی را ببینید.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط