دنی آلوس: مسی و نیمار از امباپه برتر هستند!

دنی آلوس: مسی و نیمار از امباپه برتر هستند!

۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۶ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - پرافتخارترین بازیکن فوتبال در ۳۹ سالگی به دنبال قهرمانی دیگری با برزیل است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - دنی آلوس، بازیکن پوماس و تیم ملی برزیل، در مصاحبه ای با نشریه «گاتزتا» در مورد پاری سن ژرمن، به ویژه مثلث تهاجمی معروفش کیلیان امباپه، لیونل مسی و نیمار صحبت کرد.

آلوس رابطه بسیار خوبی با مسی و نیمار دارد و این را در مصاحبه هم نشان می دهد، اما حرف هایش در مورد امباپه ممکن است به مذاق این بازیکن فرانسوی خوش نیاید.

او گفت: «امباپه پدیده ای است که هنوز نفهمیده کسانی که با او در خط حمله بازی می کنند، پدیده های بزرگتری از خودش هستند.»

مدافع کناری برزیلی به کیفیت بازی امباپه شک ندارد اما تاکید می کند که ستاره های آرژانتینی و برزیلی بالاتر از او هستند.

او اضافه کرد: «نیمار و مسی منحصر به فرد هستند. آنها چیزهایی را می بینند و کارهایی انجام می دهند که هیچکس دیگری نمی بیند و نمی تواند انجام دهد. یک بازیکن بزرگ همیشه باید بداند و درک کند که با چه کسی بازی می کند، هم تیمی های شما ویژگی های شما را تقویت می کنند.»

دنی آلوس به خوبی می داند که در مورد چه چیزی صحبت می کند، چرا که با هر سه بازیکن چه در پی اس جی و چه در بارسلونا هم تیمی بوده است.

او افزود: «باید باهوش باشی تا از پتانسیل نیمار و مسی استفاده کنی، آنها نابغه هستند. من توپ را به خوبی کنترل می کنم اما وقتی با لئو بازی می کردم توپ را به او می دادم. و اگر با نیمار بازی کنم هم همین کار را می کنم.»

و در پایان این مصاحبه، آلوس بیانیه ای قوی در مورد آنچه امباپه می تواند در کنار این دو نابغه انجام دهد، ارائه کرد: «اگر امباپه توپ را به مسی و نیمار بدهد ۱۵۰ تا گل می زند.»

دنی آلوس با ۴۷ جام، بیشترین تعداد جام در تاریخ فوتبال را از آن خود کرده و در ۳۹ سالگی هنوز هم تشنه بدست آوردن جام قهرمانی است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط