طعنه خبرنگار معروف و جنجالی به مسی پس از گلزنی رونالدو

طعنه خبرنگار معروف و جنجالی به مسی پس از گلزنی رونالدو

۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - پیرز مورگان با هوشمندی هرچه تمام‌تر کل‌کل وحشیانه‌ای بین طرفداران رونالدو و مسی به راه انداخت.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - کریستیانو رونالدو به معنای واقعی فراتر و بالاتر از لیونل مسی قرار گرفت.

عکسی از شادی پس از گل کریستیانو رونالدو در بازی اول پرتغال مقابل غنا با پس زمینه مسی وایرال شده که واکنش وحشیانه هواداران را برانگیخته است.

رونالدو درست بعد از گلزنی در اولین مسابقه اش در جام جهانی قطر و تبدیل شدن به تنها بازیکن تاریخ که در ۵ جام جهانی گلزنی می کند، به هوا پرید و «سیو» مشهورش را اجرا کرد؛ درست درمقابل نقاشی غول پیکر مسی بر روی دیوار کنار زمین.

پیرز مورگان، روزنامه نگار مشهور، این تصویر را که با تقارن کامل ثبت شده در توئیتر به اشتراک گذاشت و خوشحالی خود را علنا ابراز کرد.

این مصاحبه انفجاری رونالدو با مورگان بود که باعث شد منچستریونایتد قرارداد رونالدوی ۳۷ ساله را پاره کند. و وقتی مجری مشهور این عکس را دید، پست کرد: «حتی مسی هم می داند» و در کنار این جمله اموجی یک بز را گذاشت.

بز (GOAT) در زبان انگلیسی مخفف «بزرگترین در تاریخ» می شود؛ Greatest Of All Time، و اصطلاحا به بزرگترین ورزشکاران تاریخ گفته می شود. منظور مورگان از نوشتن این جمله در کنار اموجی بز این بود که حتی مسی هم می داند بزرگترین بازیکن تاریخ چه کسی است.

این عکس می تواند به نمادی از رقابت این دو بازیکن بزرگ بی چون و چرای فوتبال مدرن تبدیل شود، به خصوص که احتمالاً آخرین جام جهانی آنها هم خواهد بود.

یکی از هواداران نوشت: «عجب زمان بندی دقیقی!»

اگر رونالدو عمداً موقعیت شادی پس از گلش را درست مقابل تصویر مسی تنظیم کرده، می تواند حتی نابغه ای بزرگ تر از آن چیزی باشد که طرفدارانی مانند مورگان فکر می کنند.

اما حتی اگر تصادفی هم باشد باز هم هواداران را به مرز جنون رسانده و همه جا صحبت از این دو رقیب و اثبات بزرگتر بودن یکی از آنهاست.

یکی از هواداران نوشت: «اگر مسی این تصویر را ببیند و متوجه شود که رونالدو تنها GOAT است چه فکری می کند؟»

هرچند طرفداران مسی هم کم نیاوردند، یکی از آنها پاسخ داد: «جهان احتمالاً فوتبالیست دیگری مانند رونالدو را خواهد دید، اما از مسی فقط یکی وجود داشت.»

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط