جام جهانی 2022: بازی ایران و ولز

جام جهانی 2022: بازی ایران و ولز

۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - تیم ملی فوتبال کشورمان امروز جمعه ۴ آذر ماه از ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران به مصاف تیم ملی ولز می‌رود. گزارش لحظه به لحظه این بازی را می‌توانید اینجا دنبال کنید.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - دومین و مهم ترین بازی ایران در رقابت جام جهانی امروز برگزار می شود. جایی که پیروزی برابر ولز می تواند ما را به مهم ترین دستاورد فوتبالی مان در چهار دهه اخیر برساند و اولین صعودمان از دور گروهی جام جهانی را رقم بزند. در طرف مقابل شکست در این بازی می تواند بدترین نتیجه تاریخ را برای فوتبال ایران رقم بزند. تساوی هم ایران را با بیم و امید به آخرین بازی گروهی برابر آمریکا می رساند.

ایران و ولز با شرایطی متفاوت به بازی دوم رسیده اند. ایران بازی نخست را به شش گل شکست خورده و ولز یک تساوی امیدوارکننده برابر ایالات متحده کسب کرده. این تساوی بیش از هر کسی به سود ایران تمام می شود اگر ایران قدر این دو بازی باقیمانده را بداند.
کارلوس کی روش که در بازی اول علیرضا بیرانوند را از دست داده در این بازی با تغییراتی در ترکیب به مصاف ولز رفته است. گزارش لحظه به لحظه این بازی را اینجا بخوانید.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط