اتحاد کلباء گلباران و فرهاد مجیدی اخراج شد

اتحاد کلباء گلباران و فرهاد مجیدی اخراج شد

۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - تیم اتحاد کلباء در جام حذفی امارات با نتیجه ۵ بر یک از الوحده شکست خورد و حذف شد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - تیم اتحاد کلباء در دور برگشت جام حذفی امارات به مصاف الوحده رفت. تیم مجیدی در این بازی با یک گل پیش افتاد، اما در ادامه ۵ گل دریافت کرد تا شب تلخی را تجربه کند و از دور رقابت ها کنار برود.

فرهاد مجیدی در جریان این بازی اخراج شد. نیمه اول رو به پایان بود، یک ارسال به روی دروازه با سرنگونی بازیکن الوحده در محوطه جریمه همراه بود. داور مسابقه با تصمیمی سخت گیرانه یک خطای پنالتی به سود الوحده اعلام کرد. در تصاویر تلویزیونی مشخص شد که دست مدافع کلباء به صورت بازیکن الوحده برخورد کرده و داور این صحنه را خطا تشخیص داد. فرهاد مجیدی که کنار زمین نسبت به تصمیم داور معترض بود، رو به نیمکت تیمش کرد و دست هایش را به نشانه تعجب و سردرگمی از اعلام این خطای پنالتی باز کرد. او در کنار زمین به داور چهارم معترض بود و اعتقاد داشت خطایی در محوطه جریمه رخ نداده است. پس از این موضوع، داور چهارم با استفاده از ارتباط رادیویی از داور بازی خواست تا به کنار زمین بیاید. او نیز بلافاصله دست به جیب شد و با یک کارت قرمز مستقیم، فرهاد مجیدی را اخراج شد. پس از آن، سرمربی کلباء به اعتراض خود ادامه داد و مدعی بود خطای در محوطه جریمه رخ نداده است.

این سنگین ترین شکست اتحاد کلباء بعد از آمدن فرهاد مجیدی به شمار می آید. البته تیم مجیدی در لیگ امارات نتایج بسیار خوبی کسب کرده است.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط