واکنش هواداران منچستریونایتد به تاریخ سازی رونالدو

واکنش هواداران منچستریونایتد به تاریخ سازی رونالدو

۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - هواداران ناراضی منچستر یونایتد به تاریخ سازی رونالدو واکنش خوبی نشان ندادند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - ایمان گودرزی؛ فسخ قرارداد کریستیانو رونالدو با منچستریونایتد خیلی از هواداران این تیم را از پایان حواشی این بازیکن پرتغالی در اولدترافورد خوشحال کرد اما در این بین خیلی های دیگر هم از اینکه تیم شان نتوانست رضایت کاپیتان تیم ملی پرتغال را برای ماندن جلب کند ناراحت بودند و ناراحتی شان را با گذاشتن پست ها و توئیت های طعنه آمیز و معنادار در فضای مجازی نشان دادند. در حقیقت گلزنی رونالدو در اولین بازی پرتغال در جام جهانی 2022 برابر غنا از روی نقطه پنالتی که اولین گل بازی هم بود، به هواداران من یونایتد بهانه ای داد تا این توئیت ها و پست ها را منتشر کنند.
رونالدو با مصاحبه جنجالی اخیرش با پیرس مورگان در برنامه تاک تی وی منچستریونایتد را به خیانت در حق او متهم کرد و گفت این تیم از زمان بازنشستگی الکس فرگوسن پیشرفتی نداشته است. رونالدو همچنین مدعی شد که اریک تن هاخ سرمربی تیم به او بی احترامی کرده است. این اظهارات او برای باشگاه چاره ای باقی نگذاشت جز اینکه به فسخ قرارداد رضایت دهد، کاری که تابستان امسال رونالدو از شیاطین سرخ درخواست کرده بود و باشگاه مخالفت کرد. رونالدوی 37 ساله در اولین بازی خود در قطر به اولین بازیکن در تاریخ جام جهانی تبدیل شد که در 5 جام جهانی گلزنی می کند.
یکی از هواداران درباره رونالدو نوشته است: «صرفنظر از کارهایی که اخیراً انجام داده است. او همیشه یکی از بازیکنان محبوب من در یونایتد خواهد ماند.» دیگری نوشته است: «حیرت آور به معنای واقعی. فقط می توانم بگویم حیرت آور. ناراحتم که او دیگر بازیکن منچستریونایتد نیست.»
فسخ قرارداد رونالدو با منچستریونایتد 16 میلیون یورو به نفع شیاطین سرخ شد. هنوز مشخص نیست که مقصد بعدی ستاره پرتغالی کجاست هرچند این احتمال دارد که او از تیم هایی مانند پاری سن ژرمن، دورتموند یا رم سر درآورد.

257 251

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط