سجادی: منتظر درخشش ایران مقابل آمریکا هستیم

سجادی: منتظر درخشش ایران مقابل آمریکا هستیم

۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - سجادی پس از بازگشت به ایران با اشاره به پیروزی ارزشمند ایران برابر ولز اظهار داشت: پیروزی مهم تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز را به تمام ملت ایران تبریک می‌گویم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - وزیر ورزش و جوانان گفت: از کادر فنی تیم ملی و مدیران فدراسیون فوتبال تشکر می کنم و منتظر این هستیم تا در بازی با آمریکا بار دیگر تیم ملی ایران خوش بدرخشد.

به گزارش ایرنا، حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان که برای تماشای دیدار ایران و ولز در هفته دوم دور گروهی مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ به قطر سفر کرده بود، امروز (شنبه) به تهران بازگشت.

سجادی پس از بازگشت به ایران با اشاره به پیروزی ارزشمند ایران برابر ولز اظهار داشت: پیروزی مهم تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز را به تمام ملت ایران تبریک می گویم.

وی افزود: امیدوارم در بازی بعدی که مقابل آمریکا برگزار خواهد شد، تیم ملی ایران بار دیگر به موفقیت رسیده و روز خاطره انگیز دیگری را رقم بزند.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: بازیکنان ایران از دقیقه اول تا پایان مسابقه یک دل، متحد و هماهنگ برای پیروزی تلاش کرده و برای مردم، به عشق مردم و پرچم مقدس سه رنگ ایران کار بزرگی انجام دادند.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط