سرکشی آلمانی ها ادامه دارد...

سرکشی آلمانی ها ادامه دارد...

۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - آلمان از دستور فیفا سرپیچی کرده و از اعزام بازیکنانش به کنفرانس مطبوعاتی خودداری کرده است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - هانسی فلیک، سرمربی تیم ملی آلمان، به تنهایی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با اسپانیا حاضر شد.

پس از جنجال هایی که بر سر بستن بازوبند رنگین کمانی One Love قبل از بازی اول آلمان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پیش آمد، تیم ملی آلمان تصمیم گرفت هیچ بازیکنی را به کنفرانس مطبوعاتی فیفا قبل از بازی حساس خود مقابل اسپانیا در روز یکشنبه اعزام نکند.

هانسی فلیک، مربی آلمان، به تنهایی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با اسپانیا حاضر شد و در توضیح علت غیبت بازیکنانش گفت که متوجه نمی شود چرا آنها اجازه صحبت در هتل خود را ندارند.

فلیک توضیح داد: «ما یک سفر سه ساعته در پیش داشتیم تا به اینجا بیاییم و صحبت کنیم و من ترجیح می دهم بازیکنانم در هتل بمانند و استراحت کنند و برای بازی فردا انرژی خود را شارژ کنند. ما در هتل امکانات فوق العاده ای برای برگزاری کنفرانس مطبوعاتی داریم ولی به ما اجازه نمی دهند آنجا صحبت کنیم، بنابراین تصمیم گرفتم تنها به اینجا بیایم و حرف بزنم. بازیکنانم باید فقط به بازی با اسپانیا فکر کنند.»

لازم به ذکر است که آلمان تنها تیم حاضر در جام جهانی است که تصمیم گرفت خارج از منطقه برگزاری تورنمنت و در فاصله ۱۰۰ کیلومتری اقامت داشته باشد.

و اما تئوری دیگر این است که فدراسیون آلمان و بازیکنان همچنان از اقدام فیفا مبنی بر ممنوعیت استفاده از بازوبند رنگین کمانی بسیار ناراحت هستند و به همین دلیل تصمیم گرفتند سکوت کنند؛ همانطور که با ژست خود در عکس قبل از بازی با ژاپن سکوت معناداری را به تصویر کشیدند.

تصمیم آلمان منجر به جریمه مالی قابل توجهی خواهد شد، زیرا فیفا بازیکنان را ملزم کرده تا قبل از هر بازی جام جهانی با مربی خود در مقابل رسانه ها حاضر شوند.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط