شمسایی: پیروزی مقابل ولز، خوشحال کننده ترین اتفاق ممکن بود

شمسایی: پیروزی مقابل ولز، خوشحال کننده ترین اتفاق ممکن بود

۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۹ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - سرمربی تیم ملی فوتسال ایران از نظارت ویژه خود بر مسابقات لیگ برتر و توجه ویژه به بازیکنان جوان صحبت کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - وحید شمسایی درباره پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: نمایش ایران فوق العاده بود. فکر می کنم این پیروزی در شرایط فعلی، یک انرژی مثبت و خوشحال کننده ترین اتفاق محسوب می شود. از این پیروزی لذت بردیم و اتحاد اعضای تیم کاملاً مشهود بود. از بچه های تیم ملی تشکر می کنم و امیدوارم بازی با آمریکا را هم با موفقیت پشت سر بگذرانند.

وی با بیان اینکه مسابقات لیگ برتر فوتسال را دنبال می کند، تصریح کرد: دیدار هایی که از تلویزیون پخش می کنند، تماشا می کنم و برای بازی هایی که پخش مستقیم ندارند، نماینده می فرستم. می خواستم بازی مقاومت البرز و سن ایچ ساوه را هم ببینم که بازی ایران - ولز اینقدر از من انرژی گرفت که این مسابقه را از تلویزیون تماشا کردم.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در ادامه خاطرنشان کرد: هر سه بازی فوتسال روز جمعه را به صورت همزمان رصد می کردم و به دنبال بازیکنان جوانی هستم که آینده فوتسال را بسازند. لیگ برتر را با تمام توان دنبال می کنم و شهاب الدین سفال منش (مربی تیم ملی) هم لیگ را می بیند. منتظر هستیم که جام جهانی فوتبال به خوشی تمام شود و درباره برنامه های خودمان با اصولی جمع بندی کنیم.

شمسایی در مورد دیدار های دوستانه پیش روی تیم ملی ایران بیان کرد: با برخی تیم های بزرگ جهان صحبت کردیم و آن ها «اوکی» دادند،، اما تا زمانی که سوار هواپیما نشوم، هیچ دیداری را قطعی نمی دانم. اگر بازی تدارکاتی هم نداشته باشیم، لیگ برتر باید همین گونه جلو برود تا بازیکنان از فُرم خارج نشود. پس از لیگ هم نباید اجازه بدهیم بازیکنان دچار اُفت شوند و من پیگیر تدارکات لازم هستم.
«جوانان را رصد می کنم و چشمم شش هفت بازیکن را گرفته است.»، وی ضمن بیان این جمله عنوان کرد: این نفرات نوید روز های خوش را می دهند و امیدوارم آن ها در تیم ملی نیز مانند لیگ باشند. من به جایگاه تیم ها در جدول نگاه نمی کنم و همه بازیکنان را بررسی می کنم. همچنین می خواهیم یک تیم ملی برای رده سنی ۱۹ تا ۲۲ سال بگذاریم تا پشتوانه سازی خوبی داشته باشیم. اگر هم AFC تورنمنتی برای این رده سنی بگذارد، عالی می شود.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط