کی روش: امیدوارم بازیکنانم خوب بازی کنند

کی روش: امیدوارم بازیکنانم خوب بازی کنند

۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم بازیکنانم در بازی با آمریکا خوب بازی کنند و پیروز شوند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - در چارچوب هفته سوم رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و در گروه B این مسابقات، دو تیم ایران و آمریکا سه شنبه شب ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه الثمامه دوحه به مصاف هم می روند.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پیش از این مسابقه اظهار کرد: یک بازی ویژه برای ما خواهد بود. تیم ملی آمریکا در بازی های قبل مقابل انگلستان و ولز خیلی خوب بازی کردند. تیم های دیگر و به خصوص خودمان خیلی مستمر خوب کار نکردیم. می دانیم فردا چه کار می کنیم. یک تیم خوب مقابل ما است که سازمان یافته هستند. ما همان هدف را در ذهن خودمان داریم. امیدواریم بازیکنان من خوب بازی کنند و مهارت های خود را جمع کنند و پیروزی شوند و امیدوار هستم که بتوانیم به نتایجی برسیم که بهترین کار را برای ما برای رسیدن به راند دوم انجام دهد.

او ادامه داد: برای من یک روز به خصوص خواهد بود چرا که قبلا با لیگ باشگاهی آمریکا و ملی این کشور کار کردم و بنابراین عضوی از خانواده بزرگ فوتبال این کشور بودم. برای من یک امتیاز و افتخار بزرگ است. اگر فوتبال بهتری بازیکنان انجام دهند شانس بیش تری خواهیم داشت.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط