قیچی و ماشین اصلاح را برای چالش خیابانی آماده کرده ایم!

قیچی و ماشین اصلاح را برای چالش خیابانی آماده کرده ایم!

۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - جواد خیابانی گزارشگر با سابقه صدا و سیما ادعای جالبی را درباره بازی ایران و آمریکا مطرح کرد و حالا در آستانه یک چالش جدی قرار دارد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - تیم ملی ایران در یکی از حساس ترین بازی های تاریخ خود امشب به مصاف تیم ملی آمریکا می رود و با پیروزی یا حتی تساوی در این دیدار می تواند برای اولین بار در تاریخ به دور بعدی صعود کند. دیداری که جواد خیابانی گزارشگر آن خواهد بود.

جالب اینجاست که خیابانی روز ۵ آذر و در یک برنامه تلویزیونی ادعای بزرگ و جالبی را مطرح کرد. خیابانی در برنامه زنده اعلام کرد که در صورت صعود ایران به مرحله بعد و برتری مقابل آمریکا ریش، سیبیل و موی سر خود را برای اولین بار از ته می زند که ادعای بسیار جالبی بود.

چالش خیابانی به سوژه رسانه ها و فضای مجازی تبدیل شد و حتی کاربران فضای مجازی با منتشر کردن عکسی فوتوشاپ از او شوخی جالبی با خیابانی کردند.

در این میان محمدرضا احمدی گزارشگر شبکه ۳ سیما که بازی ایران مقابل انگلیش را گزارش کرد، ساعاتی قبل در گفتگویی با رادیو جوان به این چالش خیابانی اشاره کرد و در پاسخ به این سوال مجری برنامه که پرسید، آیا این چالش انجام می شود یا نه با خنده گفت: قطعا این چالش انجام می شود. ما ماشین اصلاح عالی و قیچی خوب و کل وسایلی که برای تراشیدن موهای آقای خیابانی لازم است را تهیه کرده ایم و قطعا پای کار هستیم تا به امید خدا با پیروزی ایران مقابل آمریکا آقا جواد به وعده اش عمل کند.

به نظر می رسد با توجه به شانس زیادی که برای صعود ایران به مرحله بعدی وجود دارد، می توان پیش بینی کرد که خیابانی را امشب بعد از بازی با آمریکا با چهره ای متفاوت ببینیم.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط