تصویر  -  کارلوس کی روش، بازنده ای خوش شانس!

تصویر - کارلوس کی روش، بازنده ای خوش شانس!

۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۳۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - کمتر کسی انتظار داشت کارلوس کی‌روش در جام جهانی 2022 حضور داشته باشد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - سپهر ستاری: تیم ملی شب گذشته مقابل آمریکا شکست خورد و وداع تلخی با جام جهانی 2022 قطر داشت و موفق به صعود از مرحله گروهی نشد. پیش از آغاز مسابقات همگان امیدوار به صعود تیم ملی از این مرحله بودند اما جام 22 برای ایران مطابق انتظار پیش نرفت و طلسم صعود به مرحله حذفی شکسته نشد.

پس از حذف ایران از جام جهانی کارلوس کی روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی به شدت مورد انتقاد قرار گرفته و از نگاه بسیاری از کارشناسان و هواداران او مقصر اول حذف زودهنگام از جام جهانی است. او در شرایطی به نیمکت مربیگری ایران برگشت که با کلمبیا و مصر در صعود به جام جهانی ناکام مانده بود اما پس از تغییرات فدراسیون فوتبال فرصت حضور در سومین جام جهانی متوالی را هم به دست آورد. با این حال کی روش نتوانست از این فرصت بزرگ استفاده کند و تیم ملی را هدف بزرگ خود یعنی صعود از دور گروهی برساند.

تصویر  -  کارلوس کی روش، بازنده ای خوش شانس!

قبل از شروع جام جهانی منتقدان کی روش از او به عنوان بازنده ای خوش شانس یاد می کردند که با وجود ناکامی با مصر و کلمبیا توانسته در بزرگ ترین تورنمنت فوتبالی جهان تیمی برای خود دست و پا کند. او پس از حذف از تغییر نسل تیم ملی و آماده سازی برای جام ملت های آسیا صحبت کرده اما عملکرد تیم ملی مقابل انگلیس و آمریکا تردیدهای بسیاری در خصوص آینده او به وجود آورده است.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط