توصیه مدافع پرسپولیس درمورد کی روش

توصیه مدافع پرسپولیس درمورد کی روش

۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - مدافع تیم ملی فوتبال معتقد است؛ در وضعیت فعلی بهتر است که کی‌روش بماند و با یک برنامه‌ریزی درست تیم ملی خوبی بسازیم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - مرتضی پورعلی گنجی پس از بازگشت به ایران اظهار داشت: بعضی اوقات شانس یار نیست. ما  تمام تلاش مان را کردیم که دل مردم را شاد کنیم و رویای مان را محقق سازیم اما این اتفاق رخ نداد. در مجموع مسائل مختلف دست به دست هم داد که نتیجه نگیریم.

وی در خصوص اینکه آیا درست است که کی روش می خواهد از تیم ملی جدا شود؟ گفت: به نظر من  با توجه به شناختی که کی روش از بازیکنان دارد و آن کمکی که در این چندین سال به تیم ملی کرده، نتیجه ما بسیار گویا است. درست است که تیم ملی به آن نتایج رویایی که می خواست دست پیدا نکرده اما من فکر می کنم با وقت کمی که او داشت و شرایط حاشیه ای که اطراف تیم وجود داشت،  تمام تلاش مان را کردیم که بهترین نتیجه را بگیریم.

پورعلی گنجی ادامه داد: تمام بازیکنان ۳ تیمی که مقابل آنها بازی کردیم در بهترین تیم های اروپایی بازی می کنند و من فکر می کنم که کی روش با توجه به شرایطی که وجود دارد، بهتر است کی روش بماند و با یک برنامه ریزی درست تیم ملی خوبی داشته باشیم.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط