چرا فقط به فوتبالیست ها حواله خودرو خارجی می دهید؟

چرا فقط به فوتبالیست ها حواله خودرو خارجی می دهید؟

۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - انتشار خبر اهدای حواله خودروی خارجی به فوتبالیست ها بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشته است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - البته برای اولین بار نیست که چنین حواله هایی به ورزشکاران داده می شود اما در شرایط فعلی تحریم و در شرایطی که ورود خودروهای خارجی به ایران ممنوع است دادن چنین رانتی به مثابه تلنگر زدن روی اعصاب مردمی است که خیلی از آنها حتی از خوردن یک قرص نان معمولی عاجز هستند.

از زمان انتشار این خبر خیلی از کاربران خبرآنلاین سوال های مختلفی را در کامنت ها مطرح کرده اند که بسیاری از آنها مشترک است؛حالا که می خواهید حواله بدهید چرا حواله خودروهای داخلی به آنها نمی دهید؟

البته خیلی ها هم از بیخ و بن با این مسئله مشکل دارند و از اساس با چنین رانت هایی مشکل دارند با این حال سوال اساسی این است که چرا باید فقط قشری خاص شرایطی خاص داشته باشند و بتوانند از امتیازی که دیگران هیچ بهره ای از آن ندارند بهره مند باشند؟

در ایران خودروسازی های بزرگی هستند که خودروهای خودشان را با ثبت نام به مشتری عرضه می کنند که این هم فقط مخصوص خوش شانس ها یا شاید نورچشمی ها باشد!

حذف ایران از رقابت های جام جهانی،اهدای پاداش صعود به جام جهانی آن هم شب بازی با آمریکا(هر چند که برای بالا بردن روحیه ملی پوشان بوده است)سوال هایی اینچنینی در ذهن مردم به وجود آورده است که جواب آن را فقط دولتمردان باید بدهند.

برای خواندن کامنت های کاربران خبرآنلاین اینجا را بخوانید.

این خبر توسط سایت خبرآنلاین منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط