(فیلم) خلاصه بازی انگلیس 3 - 0 سنگال؛ شکستن طلسم کین و دبل پاس فودن
سرویس ورزشی - تیم ملی انگلیس با بردی راحت مقابل سنگال موفق شد خودش را به مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر برساند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - ورزشگاه البیت میزبان چهارمین دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بود، دیداری که در آن انگلیس به مصاف سنگال رفت و با برد ۳-۰ به راحتی راهی مرحله بعد شد.


نیمه نخست پایاپای دنبال می شد و سنگال حتی نخستین موقعیت خطرناک را در دقیقه ۳۲ خلق کرد که ضربه بولایه دیا با واکنش جردن پیکفورد راهی به دروازه نیافت. اما سه شیرها زننده گل نخست بازی بودند. پاس عالی جود بلینگام در دقیقه ۳۸ به جردن هندرسون رسید و این هافبک باتجربه گل نخست را به ثمر رساند. در دقیقه ۲+۴۵ هم طلسم گل نزنی آقای گل دوره قبل هم شکست و هری کین پاس فیل فودن را به قعر دروازه سنگال فرستاد تا نیمه نخست برتری ۲ گله سه شیرها رقم بخورد.

دقیقه ۵۷ هم فیل فودن یک پاس گل دیگر در کارنامه اش ثبت کرد و این مرتبه ضربه تمام کننده را بوکایو ساکا زد. خیال انگلیسی ها بعد از این گل راحت شد و بازی هم آرام تر پیگیری شد تا با همین ۳ گل نبرد سه شیرها و شیرهای ترانگا به پایان برسد.

در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ شاهد نبرد دو غول فوتبال جهان یعنی فرانسه و انگلیس خواهیم بود.

این خبر توسط سایت فرارو منتشر شده و برخط نیوز صرفا آن را به اشتراک گذاشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط