(تصویر) حمایت مجری معروف از علی دایی

(تصویر) حمایت مجری معروف از علی دایی

۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۶ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - رضا رشیدپور با انتشار یک پست در صفحه شخصی خود به پلمب جواهرفروشی علی دایی واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - رضا رشیدپور با انتشار یک پست در صفحه شخصی خود به پلمب جواهرفروشی علی دایی واکنش نشان داد.

امروز رستوران و جواهر فروشی علی دایی پلمب شد و رضا رشیدپور با انتشار یک پست در صفحه شخصی خود از علی دایی حمایت کرد و نوشت:

دقت کنید کسب و کار خودش را تعطیل کرده. ملک خودش بوده. سرمایه خودش بوده. گفته که چند روز کار نمی کنم. خواسته اعتراضی بکنه اصلا. کدام قانون می گوید که باید مجازات شود؟ اصلا بفرمایید اعتراض قابل قبول برای شما، که آن را بشنوید و فهم کنید و مجازات نکنید دقیقا چه شکلی است؟ آدم متحیر می ماند.

(تصویر) حمایت مجری معروف از علی دایی

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط
ناشناس ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۳
رشیدپور شرف دلقک حیون ازحیون حمایت میکنه

حسین ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۹
برو قانون را خوب بخوان تبلیغ برای آن سه گانه که دوستانتان مقرر کردند دعوت وتبلیغ اعتصاب . اغتشاش . درگیری وتصرف ...... اگر جرم نیست .چیه . میخوای دیده بشی . به چه قیمتی . هنر ی که نداری .... ژست روشنفکری بدون عمق دلقک بازیه . یکی از دوستان نزدیک خانوادگی شما می گفت رضا کم ظرفیته اما ...... تمام شد .

Ali ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۶
آقای رشیدپور درست می گویند. صاحب ملک شخصی اختیار بازگشایی و بستن ملک خود را دارد. آقای علی دایی بی شک دارایی خود را از توان و زحمت خود بدست آورده اند. اما اختیار بازگشایی و بستن ملک دیگران هم با او است. اکنون ایران در برهه تاریخی از گذر جهان تک قطبی قرار گرفته است. آمریکا این وضعیت را نمی خواهد. آوردن ایران در چنگ خود واژه نجات او است. برای همین تمام توان رسانه ای خود را به میدان آورده تا ایران تاب خود را از دست بدهد و فرمانبردار شود. اکنون باکو جدا شده از ایران طلب جدایی بخش دیگر از ایران دارد. طالبان در نقشه جدید خود دنبال احیای سرزمین های گرفته شده توسط محمد افغان را دارد که نادرشاه افشار بازپس گرفت. جداسازان سیستان و بلوچستان می گوید ایران این خطه را غصب کرده. جداسازان خوزستان و کردستان همچنین. چی برای علی دایی می ماند. این را از ذهن نباید دور داشت که با حذف آمریکا رژیم صهیونیستی نیز رفتن خود را به جد می داند و او هم بطور کامل پای کار آمده است. علی دایی نام هایی فکر می کنند با رفتن جمهوری اسلامی توان مقابله با نقشه های بالا را دارند و می توانند از آن جلو گیری کنند. خیر. چرا؟ افرادی که در غرب زندگی می کنند و نان خور آنها می باشند توان مقابله از آنها گرفته می شود و فریاد اکنون آنها در آن موقع خفه می شود به راحتی که فکر می کنند. نیروی نظامی ایران که نابود شده و چه کسی با این هجمه جداسازی مقابله خواهد کرد. آقای علی دایی حتما با توپ فوتبال مقابله خواهند کرد. شبکه من و تو و ایران اینتر نشنال کجا قرار دارد. در انگلستان و افرادی که در این کشور فریاد می زنند در آن موقع باید دنبال کشور دیگر باشند یا به سیاست آنها موافقت کنند. این وابستگی ها اجازه استقلال برای جلوگیری از ایران چند تیکه را نمی دهد. به همان خارجیانی که در اروپا و آمریکا آزادی زن ایرانی را سر میدهند می گویند آنها آزاد شدند و دچار جنگ داخلی و جداسازی هستند توان خود را برای زن ایرانی به خرج میدهیم و با بستن اخبار آنها مشغولیت دیگر پیدا می کنند و راه حل تمام شدن جنگ داخلی، جداسازی ها و رهایی زن ایران. داستان تمام شد. آقای علی دایی اگر زنده بودند می توانند ادامه زندگی در یکی از کشورهای جدا شده و نابود شده تمام زیر ساخت ها ادامه دهند. قطعا ایشان زندگی در کشور با تمدن و سبز و خرم پهنه جغرافیایی نا ایران را انتخاب نخواهند کرد. آقای علی دایی کلاه خود را قاضی کنند، پوزخند را کنار بگذارند که داریوش همایون اخیرا گفت این فریاد جدید بوی جدایی سرزمین ایران را می دهد و من با این صدا همراهی نمی کنم. او که مرد سیاست دوران شاهی و اخیر است، نظری را بیان کرد، شاید شمایی که اهل سیاست نیستید را به فکر فرو برد.

علیرضا ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵
فکرکنم حساب دفتری داری پیش دایی