مهلت ثبت ایده در پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان تمدید شد
سرویس علم و فناوری - مهلت ثبت ایده در «جشنواره قرن»، پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان تا ۱۰ مهرماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از ایسنا - علاقه مندان ایده پرداز و یا صاحبان کسب و کارهای نوپا، می توانند به سایت جشنواره به آدرس www.ysf-persia.com مراجعه کرده و طرح خود را ثبت کنند.

لازم به ذکر است، اختتامیه پنجمین جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان در آذرماه ۱۴۰۰ در پنج محور علوم پایه (شیمی، فیزیک، ریاضی و علوم کامپیوتر، علوم زیستی و زمین شناسی ) و با ۲ رویکرد ویژه (هوش مصنوعی و ویروس کرونا) برگزار خواهد شد و مجموع جوایز جشنواره قرن ۱۸ میلیارد ریال است.

برگزیدگان جشنواره علاوه بر دریافت اعتبار پژوهشی بنیاد نیکوکاری جمیلی، از شرایط همراهی تا تجاری سازی ایده برای ورود به اکوسیستم کارآفرینی و اقتصادی کشور نیز بهره مند می شوند.

به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد، جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان هر ساله با حمایت بنیاد نیکوکاری جمیلی و با همکاری بنیاد حامیان دانشگاه تهران، با هدف حمایت از ایده های جوانان در پنج حوزه علوم پایه (ریاضی، آمار، علوم کامپیوتر، فیزیک، شیمی، زمین شناسی و علوم زیستی) و در آذرماه سال جاری با دو موضوع جدید تأثیر کرونا بر الگوی زیستی و هوش مصنوعی به صورت مجازی برگزار می شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز