فعالان حوزه خلاق و دیجیتال به نمایشگاه شنزن چین می روند
سرویس علم و فناوری - با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فعالان حوزه اقتصاد خلاق و دیجیتال به نمایشگاه شنزن چین اعزام می‌شوند. مشارکت در این نمایشگاه به 2 شکل مجازی و حضوری انجام می‌گیرد.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فارس - معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فعالان حوزه های خلاق شامل «فناوری اطلاعات»،« اینترنت 5G،8K Ultra HD »، «هوش مصنوعی»، « AR/VR»، «داده های بزرگ»، «نسل جدید فناوری اطلاعات»، «شهر هوشمند»، «هوافضا»، «خانه هوشمند» و «ساختمان های سبز» می توانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند.

«ارائه فرصت های صادراتی و سرمایه گذاری در نمایشگاه»، «برگزاری جلسات متناظر تجاری»، «حضور در رویدادهای سرمایه گذاری نمایشگاه» و «فرصت ارائه محصولات و خدمات» از مهم ترین مزایای حضور شرکت های دانش بنیان و خلاق در این رویداد نمایشگاهی است.

نمایشگاه شنزن چین هر سال با حمایت دولت چین برگزار می شود. این نمایشگاه به عنوان نمایشگاهی با کیفیت و مرجع در حوزه فناوری پیشرفته در چین شناخته می­شود. سال گذشته در مجموع ۲۵۶ برنامه شامل فروم­ها، کنفرانس­ها، سمینارها، کارگروه­ها، رونمایی از برندها و محصولات، جلسات تجاری و کنفرانس خریداران در طول ۵ روز نمایشگاه برگزار شد. در نمایشگاه امسال نیز این رویدادها برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه بعد از سال ها توسعه و پیشرفت به یکی از مهمترین رویدادهای فناورانه در جهان بدل شده و نقش مهمی در ارتقاء همکاری ها وتبادلات علمی، اقتصادی و تکنولوژیکی میان کشورهای مختلف دنیا ایفا می کند.

 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور شرکت های دانش بنیان و خلاق در این نمایشگاه حمایت می کند علاقه مندان تا 15 مهرماه سال جاری برای ثبت نام فرصت دارند.

 

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس علم و فناوری