رئیس جدید پژوهشکده علوم دندانپزشکی معرفی شد

رئیس جدید پژوهشکده علوم دندانپزشکی معرفی شد

۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس علم و فناوری - دکتر رضا مسائلی به عنوان رئیس جدید پژوهشکده علوم دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران منصوب شد.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از ایسنا -  دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در حکمی دکتر رضا مسائلی را به سمت رئیس پژوهشکده علوم دندانپزشکی منصوب و در نامه ای از خدمات دکتر امیررضا رکن قدردانی کرد.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، در متن حکم  دکتر حسین قناعتی  خطاب به دکتر رضا مسائلی آمده است: « با عنایت به تعهد، سوابق ارزشـمند علـمی و تجـربیات گرانقدر جنابعالی در عرصه های مختلف اجـرایی، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس پژوهشکده علوم دندانپزشکی منصوب می شوید تا دانشگاه را در انجام این رسالت خطیر یاری فرمایید.

 انتظار می رود ضمن تعامل با سازمان های ذیربط داخلی، منطقه ای و بین المللی و با توجه به نقشه علمی دانشگاه و نقشه علمی سلامت کشور، تدوین برنامه استراتژیک پژوهشکده را مدنظر قرار داده و در زمانی کوتاه ساختار اجرایی آن را عملیاتی نمائید و در ارتقاء فعالیتهای پژوهشی دانشگاه کوشا باشد.

 از خداوند متعال توفیق جنابعالی و تمامی همکاران را خواهانم. »

در متن نامه قدردانی دکتر حسین قناعتی خطاب به دکتر امیررضا رکن نیز عنوان شده: «مسئولیت پذیری و همکاری اعضای هیأت علمی در اداره امور اجرایی دانشگاه علوم پزشکی تهران، بدون تردید یکی از مهمترین عوامل پیشرفت آن در دوره حیات پربرکت دانشگاه بوده است.

لازم می دانم از تلاش ها و خدمات ارزشمند جنابعالی در زمان تصدی ریاست پژوهشکده علوم دندانپزشکی که نتایج پرباری در پی داشته است، سپاسگذاری نمایم و برایتان از درگاه خداوند متعال سلامتی و سعادت روزافزون مسئلت کنم.

امیدوارم دانشگاه و عرصه نظام سلامت کشور همچنان بتواند از تجارب و توانمندی های ارزنده شما بهره مند شود.»

منبع : خبرگزاری ایسنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز