حمایت از مطالعات مرتبط با "تاثیر سوء میکروپلاستیک ها در محیط  زیست"
سرویس علم و فناوری - سازمان حفاظت محیط زیست، از اساتید و پژوهشگران دعوت کرد تا لیست مطالعات علمی و یافته‌های پژوهشی مرتبط با «تاثیرات سوء میکروپلاستیک‌ها در محیط‌زیست» را به این مرکز ارسال کنند.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از ایسنا - مسعود تجریشی؛ معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در نامه ای به معاونان پژوهشی فرهنگستان علوم و دانشگاه های صنعتی شریف، تهران، صنعتی امیرکبیر، علم و صنعت ایران، شهید بهشتی، خواجه نصیرالدین طوسی، فردوسی مشهد، صنعتی اصفهان،  شیراز، تبریز، گیلان، خلیج فارس بوشهر و هرمزگان، عنوان کرد که «مرکز منطقه ای کنوانسیون های بازل و استکهلم در ایران» از طرح ها و مطالعات دانشگاهی و انجام پروژه های منطقه ای دعوت به همکاری می کند.

در این نامه با اشاره به اهمیت تحقیق و بررسی تاثیرات آلودگی میکروپلاستیک ها در محیط زیست، از اساتید، پژوهشگران و متخصصان دعوت شده است تا لیست مطالعات علمی و یافته های پژوهشی مرتبط با «تاثیرات سوء میکروپلاستیک ها در محیط زیست» را از طریق ایمیل به آدرس bcrciran.adm@gmail.com ارسال کنند.

مهلت ارسال این مقالات تا پانزدهم آذرماه سال جاری است و پژوهشگران می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۷۸۱۰۹۰ (آقای ثامنی) تماس بگیرند.

منبع : خبرگزاری ایسنا