بیانیه تشکل های دانشجویی دانشگاه فرهنگیان -  به جوانان گلستان اعتماد کنید
سرویس علم و فناوری - تشکل های دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان گلستان پس از حضور و سخنرانی استاندار در این دانشگاه بیانیه ای را خطاب به وی صادر کردند.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از ایسنا - استاندار گلستان با هدف تکریم و گرامیداشت مقام دانشجو و دیدار با دانشجویان استان روز 16 آدر با حضور در دانشگاه فرهنگیان استان گلستان ضمن دیدار با نمایندگان این قشر در جمع آنان سخنرانی کرد.

اما پس از این دیدار تشکل های دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با صدور بیانیه ای ضمن تقدیر از حضور استاندار در این دانشگاه نسبت به عدم حضور در میان آنها برای شنیدن سخنان و مطالب دانشجویان گلایه کردند که متن این این بیانیه به شرح ذیل است:

دانشجو موذن جامعه است و اگر خواب بماند نماز یک امت قضا می شود.(شهید بهشتی)

 امام علی (ع): کار کنید و آن را به پایانش رسانید و در آن پایداری کنید؛ آن گاه شکیبایی ورزید و پارسا باشید. همانا شما را پایانی است؛ پس، خود را به آن پایان (بهشت) رسانید.

جناب آقای دکتر زنگانه استاندار مومن و انقلابی استان سرسبز گلستان

حضور شما در برنامه روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان موجب شادمانی و سرخوشی دانشجو معلمان این دانشگاه شد اما روز دانشجو به این بهانه است که شما در این روز شاهد درد دل ها، حرف ها، درخواست ها و راهکار های دانشجویان باشید و برای پیگیری مشکلاتشان هر چه بیشتر بکوشید و از راهکارهای این نسل مومن و انقلابی در پیشبرد اهداف این انقلاب و خارج شدن از بن بست های فعلی کشور استفاده کنید.

 مشکل دانشجویان جدای از مشکلات جامعه نیست و اغلب راهکارهایی که در جمع نخبگان دانشجویی ارائه می شود افراد مجرب و باتجربه بالا نیز قادر به ارائه این راهکارها نیستند. بدون شک راه حل مشکلات کشور اعتماد به نسل جوان است، همانطور که مقام معظم رهبری در بیانات مکرر خود به این امر اهتمام ورزیدند.

 زیبنده بود در این روز بزرگ و عظیم پس از ایراد سخنرانی خود، در جمع دانشجویان حضور می داشتید و حمایت تمام قد خود از نسل جوان را به دانشجویان نشان می دادید.

و من الله توفیق

 جامعه اسلامی، کانون های فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان گلستان

منبع : خبرگزاری ایسنا