نتایج نهایی دوره های بدون آزمون علمی کاربردی اعلام شد
سرویس علم و فناوری - نتایج نهایی دوره‌ های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ همچنین کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از ایسنا -   سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که براساس ضوابط مربوط به گزینش متمرکز هر یک از رشته های تحصیلی گروه های آموزشی دوره های مذکور از بین متقاضیانی که حدنصاب لازم را احراز کرده اند، براساس اولویت کدرشته محل های انتخابی و ظرفیت های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و اسامی پذیرفته شدگان در هر کدرشته محل استخراج شده است.

بر این اساس پذیرفته شدگان لازم است برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت نام و انتخاب واحد از روز یکشنبه سوم بهمن به سامانه جامع آموزشی هم آوا دانشگاه علمی کاربردی به نشانی http://edu.uast.ac.ir مراجعه کنند.

اصل کاربرگ ۱۰۱ (گواهی اشتغال به کار) با امضا و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی یا حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار و برای شاغلین نیروهای مسلح ارایه حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار از یگان مربوط برای پذیرفته شدگان در کدرشته محل هایی که مطابق ضوابط مندرج در دفترچه منحصراً پذیرش از شاغلین صورت پذیرفته است.

پذیرفته شدگان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به مدارک ثبت نام خود اطلاع کسب کنند.


منبع : خبرگزاری ایسنا