وزیر ارتباطات: به زودی خبرهای خوبی از  دسترسی به پست هوشمند اعلام می شود
سرویس علم و فناوری - وزیر ارتباطات افزود: هوشمندسازی پست یکی از برنامه‌های این دوره وزارت ارتباطات است که مراحل قبول، ارسال، تحویل مرسوله به مقصد و رهگیری را دربرمی‌گیرد.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فارس - خبرنگار سرویس علم و پیشرفت عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عزم دولت سیزدهم برای توسعه اقتصاد دیجیتال و رونق کسب و کارهای نوآفرین خبر داد.

وی در صفحه اینستاگرام خود، نوشت:یکی از اهداف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم توسعه اقتصاد دیجیتال و رونق کسب و کارهای نوآفرین است. دولت از ایده های نو در حوزه اقتصاد دیجیتال و کسب و کارهای مبتنی بر فناوری حمایت می کند چون این حوزه را راهگشای معضل اشتغال و بستر تولید ثروت برای کشور می داند. امسال با تعیین شعار «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» تلاش برای تقویت و تحقق برنامه های این بخش مضاعف شده است.

وی ادامه داد: امروز از نمایشگاه «ایده بازار پست» در موزه تاریخی ارتباطات دیدن کردم؛ جایی که شرکت های دانش بنیان، استارتاپ ها و شتاب دهنده های عضو مرکز نوآوری پست دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته بودند.

زارع پور افزود: کسب و کارهای نوآفرین، شرکت های فعال در حوزه پست هوشمند، لجستیک یکپارچه، سیستم های پرداخت، حمل و نقل پاک، تجارت الکترونیک، هوش مصنوعی و فناوری های حمل و نقل هوشمند در کنار هم ظرفیت های این حوزه را توصیف و تشریح کردند. از تک تک غرفه ها دیدن و با نمایندگان شرکت های حاضر گفت وگو کردم.

به گفته وی، برخی از این شرکت ها با موضوعات یکسانی وارد عرصه شده بودند که نشان از بازار رقابتی میان این شرکت ها داشت؛ رقابتی که موجب افزایش کمیت و کیفیت محصولات یا خدمات خواهد شد و گاهی هم افزایی دو یا چند شرکت را همراه خواهد داشت.

وزیر ارتباطات افزود: هوشمندسازی پست یکی از برنامه های این دوره وزارت ارتباطات است که مراحل قبول، ارسال، تحویل مرسوله به مقصد و رهگیری را دربر می گیرد. ظرفیت های هوشمندسازی تمامی این مراحل در بخش خصوصی موجود است و دسترسی به پست هوشمند را میسر می کند. به زودی در این زمینه خبرهای خوشی خواهید شنید.

زارع پور تصریح کرد: باید عرض کنم کاملا در جریان مشکلات معیشتی همکاران عزیز شرکت پست هستم و به امید خدا برای رفع آن از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار سلبریتی ها