مراسم افتتاحیه اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان برگزار می شود
سرویس علم و فناوری - آیین افتتاحیه اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان روز سه شنبه در محل سازمان امور دانشجویان برگزار می شود.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فارس - گروه دانشگاه خبرگزاری فارس روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، ابراهیم نعیمی مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: جشنواره ملی سلامت دانشجویان کشور با شعار «سلامت برای همه  دانشجویان در همه ی دانشگاه ها» فرهنگ مراقبت فردی و اجتماعی به همت دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان برگزار می شود.

 نعیمی گفت: مراسم افتتاحیه جشنواره در روز سه شنبه سوم خرداد ماه همزمان با روز آزاد سازی خرمشهر با حضور نمایندگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت ورزش و جوانان ، سازمان تبلیغات اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری تهران در سازمان امور دانشجویان کشور برگزار خواهد شد.

مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: در این برنامه از کتاب سواد سلامت و پوستر رسمی جشنواره ملی سلامت دانشجویان نیز رونمایی خواهد شد.

لازم به ذکر است محورهای این جشنواره را اسـلام و سـلامت، سلامت و دانشگاه، سلامـت و امنیت، سلامت و خانواده، سلامـت و ازدواج، سلامت و اشتغال، سلامـت و ورزش، سلامـت و تغذیه، سلامـت و کـرونا و سلامت و فضای مجازی و در 5 بخش آموزش، پژوهش و فناوری، ایده ها و تجارب نوآورانه، تولیدات رسانه ای- هنرهای تجسمی، فضای مجازی برگزار می شود.

این جشنواره ویژه تمام دانشجویان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور است، و علاقه مندان می توانند برای شرکت در این جشنواره به آدرس https://festival.saorg.ir/fa/ مراجعه و آثار خودشان را به دبیرخانه جشنواره واقع در تهران، طبقه ششم سازمان امور دانشجویان تحویل دهند.

منبع : خبرگزاری فارس