گلکسی واچ 5 زشت ترین ساعت هوشمند سال 2022 است!

گلکسی واچ 5 زشت ترین ساعت هوشمند سال 2022 است!

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۷ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس علم و فناوری - به گفته افشاگر معروف Ice Universe، سری آتی سامسونگ گلکسی واچ ۵ ممکن است از نظر زیبایی شناختی چندان خوشایند نباشد.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فرارو - به گفته افشاگر معروف Ice Universe، سری آتی سامسونگ گلکسی واچ ۵ ممکن است از نظر زیبایی شناختی چندان خوشایند نباشد.

به نظر می رسد سامسونگ در طراحی گلکسی واچ ۵ نسخه کلاسیک و قاب چرخان فیزیکی نمادین را کنار گذاشته و قصد دارد آن ها را با یک نسخه حرفه ای ممتاز جایگزین کند. Ice عقیده دارد گلکسی واچ ۵ زشت ترین ساعت هوشمند در سال ۲۰۲۲ است.

گلکسی واچ ۴ معمولی در اندازه های ۴۰ و ۴۴ میلی متری عرضه شده بود و طبق برخی شایعات جانشین آن، گلکسی واچ ۵ در انواع ۴۰ و ۴۲ میلی متری عرضه می شود. اندازه این ساعت هنوز بطور دقیق مشخص نیست، اما با توجه به اینکه انتظار می رود باتری آن ۶۰ درصد بزرگتر از بزرگترین نسخه کلاسیک ۴ (۵۷۲ میلی آمپر ساعت در مقابل ۳۶۱ میلی آمپر ساعت) باشد، می توان اینطور حدس زد که اندازه آن به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت.

همچنین تراشه و سیستم عامل این گوشی نیز نسبت به مدل قبلی بهبود یافته تر شده اند. Ice پیش از این نیز گفته بود که واچ ۵ پرو دارای حاشیه های بسیار بزرگی خواهد بود. او اکنون بار دیگر نیز اعلام کرده که این ساعت دارای حاشیه های بسیار بزرگ و فاقد طراحی یکپارچه خواهد بود. او همچنین تصویری از طراحی احتمالی این ساعت هوشمند نیز منتشر کرده است. Ice معتقد است که با ارائه گلکسی واچ ۵ شکاف طراحی بین ساعت های هوشمند سامسونگ و پوشیدنی های اپل افزایش خواهد یافت.

گلکسی واچ 5 زشت ترین ساعت هوشمند سال 2022 است!

اپل واچ سری ۷ با طراحی مربعی و در دو اندازه ۴۱ و ۴۵ میلی متری عرضه می شود. حاشیه های بسیار کم این ساعت هوشمند اندازه نمایشگر را به حداکثر می رساند. Ice عقیده دارد که کاربران نباید گلکسی واچ ۵ را خریداری کنند. اگرچه طراحی این ساعت هوشمند ممکن است برای برخی ناامید کننده باشد، اما نباید ویژگی های ممتاز ساعت های هوشمند قبلی سامسونگ را نادیده گرفت. گلکسی واچ ۴ و ۴ کلاسیک در هنگام عرضه به ترتیب سومین و چهارمین ساعت هوشمند محبوب در مدت سه ماه بودند.

انتظار نمی رود که گلکسی واچ ۵ پرو دارای یک قاب چرخشی باشد، اما با توجه به شایعات منتشر شده درخصوص ویژگی های ممتاز این ساعت هوشمند، همچنان ساعت جالبی به نظر می رسد. همچنین انتظار می رود ساعت های بعدی نیز دارای ویژگی دماسنج جدیدی باشند که مکمل بسیاری از ویژگی های مرتبط با سلامتی موجود در حال حاضر است.

منبع: phonearena

منبع : فرارو