گزارش -  پست سفارشی در همه شهرها فعال نیست

گزارش - پست سفارشی در همه شهرها فعال نیست

۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۷ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس علم و فناوری - کاربران سامانه فارس از مسوولان شرکت پست درخواست دارند که برای مساعدت با کسب وکارهای اینترنتی پس از افزایش اخیر تعرفه‌های پستی، پست سفارشی که قیمت کمتری نسبت به پست پیشتاز دارد را در شهرهای بیشتری فعال کنند.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فارس - خبرنگار گروه علم و پیشرفت برخی از کاربران سامانه فارس من با ثبت سوژه در این سامانه درخواست فعال شدن پست سفارشی در همه شهرها را مطرح کرده اند و از خبرنگاران فارس خواسته اند که این مطالبه را از مسوولان مربوط پیگیری کنند.

سردبیر این سوژه در توضیح مطالبه خود به خبرنگار فارس، توضیح داد: یک کسب و کار اینترنتی دارم که کالاهای خود را از طریق پست به دست مشتری ها می رسانم.

وی ادامه داد: برای ارسال کالا ناگزیر هستیم که از پست پیشتاز استفاده کنیم که با توجه به افزایش اخیر هزینه های پستی، پرداخت هزینه پست پیشتاز در توان کسب و کار ما نیست.

این کاربر سامانه فارس من افزود: این در حالی است که برخی از همکاران ما در شهرهای دیگر از پست سفارشی استفاده می کنند که قیمت کمتری نسبت به پست پیشتاز دارد اما پست سفارشی در همه شهرهای استان ها از جمله شهر ما فعال نیست.

این کاربر درخواست کرد که برای مساعدت با کسب وکارهای اینترنتی پس از افزایش اخیر تعرفه های پستی، پست سفارشی در تهران هم فعال شود.

خبرنگار فارس این مطالبه کاربران فارس من را با مسوولان پست مطرح کرده است و به محض دریافت پاسخ، خبر تکمیلی منتشر خواهد شد.

منبع : خبرگزاری فارس