جزئیات پذیرش دانشجوی غیرایرانی در دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران اعلام شد
سرویس علم و فناوری - دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران از طریق مصاحبه علمی و تخصصی و آزمون اختصاصی نسبت به پذیرش دانشجوی غیرایرانی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲–۱۴۰۱ و نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳–۱۴۰۲ اقدام می‌کند.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فارس - گروه دانشگاه خبرگزاری فارس روابط عمومی دانشگاه تهران، وحید واحدجوان معاون علمی دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران گفت: این دوره پذیرش دانشجوی غیرایرانی در دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پنج رشته مدرسی قرآن و متون اسلامی، مدرسی اخلاق اسلامی، مدرسی تاریخ و تمدن اسلامی، مدرسی مبانی نظری اسلام و مدرسی انقلاب اسلامی و مقطع کارشناسی ارشد رشته اندیشه سیاسی اسلام صورت می گیرد.

واحدجوان با اعلام اینکه آغاز کلاس های پذیرفته شدگان رشته مقطع های اعلامی، مطابق با تقویم آموزشی دانشگاه تهران در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲–۱۴۰۱ و نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۳–۱۴۰۲ خواهد بود، افزود: مهلت ثبت نام برای متقاضیان شروع تحصیل از نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲–۱۴۰۱، تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۱ و مهلت ثبت نام برای متقاضیان شروع تحصیل از سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲، تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ تعیین شده است.
وی درباره نحوه ثبت نام داوطلبان تحصیل در این دوره های تحصیلات تکمیلی اظهار داشت: طلاب و دانشجویان غیرایرانی دارای مدرک تحصیلی مرتبط و رزومه مناسب، می توانند برای شروع فرایند درخواست پذیرش، رزومه خود را همراه با اعلام رشته انتخابی شان به رایانامه دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران به نشانی pubrel.ist@ut.ac.ir ارسال کنند.
معاون علمی دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: پذیرش دانشجو در این دوره ها مطابق مقررات و به هر دو شکل شهریه پرداز و بورسیه صورت می گیرد. شرایط لازم برای دریافت بورسیه متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط