ارتقای تحول کیفی اصلی ترین رویکرد دانشگاه آزاد است

ارتقای تحول کیفی اصلی ترین رویکرد دانشگاه آزاد است

۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس علم و فناوری - معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد گفت: ارتقای تحول کیفی به عنوان اصلی ترین رویکرد این دانشگاه، در سند تحول در گام دوم تعیین شده است.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فارس - گروه دانشگاه خبرگزاری فارس روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،  سیدمحمد بطحایی معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی در نوزدهمین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: ارتقای تحول کیفی به عنوان اصلی ترین رویکرد دانشگاه آزاد، در سند تحول در گام دوم دانشگاه تعیین شده است.

وی یکی از مهم ترین سیاست های دانشگاه آزاد در گام دوم را رویکرد مسئله محوری برشمرد و افزود: دانشگاه آزاد  مصمم است در چهل سال دوم حیات خود به سمت دانشگاهی برود که مسائل جامعه را شناسایی کرده و نقش فعالی در حل این مسائل داشته باشد و تبدیل به دانشگاه حل مسئله شود.

معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد  اظهار کرد: در راستای بیانیه گام دوم انقلاب که اصلی ترین مخاطب آن جوانان هستند، در سند تحول و گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی دانش آموزان و دانشجویان مخاطب اصلی هستند. دانشگاه آزاد در آغاز چهل سال دوم حیات خود، در رویکرد تربیتی و اجتماعی نقش بسیار موثر و فعالی خواهد داشت.

 بطحایی خاطرنشان کرد: دانشگاه با این رویکرد جدید از یک مرکز آموزشی صرفاً آکادمیک و علمی به سمت مرکز مسأله محور در سطوح مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، اجتماعی و تربیتی حرکت می کند. دانشگاه آزاد باید مثل یک هیأت اندیشه ورز عمل کرده و در کنار سایر دستگاه های اجرایی، مسائل را شناسایی و به دنبال راهکار برای حل مسائل جامعه باشد.

معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد در پایان گفت: استان چهارمحال و بختیاری باید با ظرفیت ها، تجهیزات علمی، امکانات، نیروی انسانی متخصص دانشگاه آزاد آشنا شود تا دانشگاه بتواند در حل مسائل استان نقش آفرین باشد.

لازم به ذکر است ادای احترام به شهدای گمنام و شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد  شهرکرد، بازدید از دانشکده مهارت، بازدید از مرکز مشاوره تحصیلی شهر و بازدید از مدرسه سما از دیگر برنامه های سفر یک روزه معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد به شهرکرد بود.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط