حضور 400 دانشجوی بین المللی در دوره آموزشی فرهنگی دانشجویان
سرویس علم و فناوری - دانشجویان شرکت‌کننده در دوره آموزشی فرهنگی دانشجویان بین الملل با حضور در جماران از محل زندگی و حسینیهِ محل سخنرانی های رهبر فقید انقلاب اسلامی بازدید کردند.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فارس - گروه دانشگاه خبرگزاری فارس روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، دوره آموزشی فرهنگی دانشجویان بین الملل از ۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۱ به همت اداره کل امور دانشجویان بین الملل سازمان امور دانشجویان و میزبانی دانشگاه علامه طباطبایی آغاز شده است.

در این دوره آموزشی_فرهنگی ۴۰۰ دانشجوی بین المللی از دانشگاه های سراسر کشور حضور پیدا کرده اند.

 دینداری در تمدن نوین اسلامی، فرصت ها و ظرفیت های جهان اسلام، تهدیدها و چالش های جهان اسلام، سواد رسانه ای و جنگ شناختی، هویت دانشجویی و مهارت های زندگی شش محوری است که برنامه های آموزشی این دوره بر اساس آن تدوین شده اند.

همچنین در حوزه فوق برنامه، برنامه های جانبی متعددی مثل بازدید از بناهای مختلف تهران، بازدید از کاخ موزه ها، بازدید از پارک علم و فناوری، پخش فیلم های مستند و تحلیل آن ها، مجلس انس با قرآن و تالارهای گفت و گو برای پاسخگویی به سوالات و شبهات شرکت کنندگان تدارک دیده شده است.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، دانشجویان بین الملل با حضور در جماران از محل زندگی و حسینیهِ محل سخنرانی های رهبر فقید انقلاب اسلامی بازدید کردند و پس از آن به امام زاده صالح مشرف شدند.

گفتنی است، دوره آموزشی فرهنگی دانشجویان بین الملل ۳۰ مرداد ماه ۱۴۰۱ پایان می یابد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط