تصویری که پس از 32 سال منتشر شد  -  واضح ترین عکس جهان از یک بشقاب پرنده
سرویس علم و فناوری - عکس کالوین که گفته می‌شود واضح‌ترین عکس جهان از یک بشقاب پرنده است، سرانجام ۳۲ سال پس از گرفتن آن توسط دو کوهنورد در ارتفاعات اسکاتلند منتشر شد.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از همشهری - تصویری که ادعا می شود مربوط به یک شیء پرنده ناشناس (UFO) است، در ۴ آگوست ۱۹۹۰ گرفته و به روزنامه دیلی رکورد اسکاتلند تحویل داده شد و در نهایت در اختیار وزارت دفاع بریتانیا قرار گرفت.

گزارش ها ادعا کرده اند که این تصویر هرگز در مالکیت عمومی در دسترس نبوده است. در تصویر سیاه و سفید، یک شیء غول پیکر به شکل الماس در آسمان دیده می شود که گفته شده، یک بشقاب پرنده است. برخی آن را به عنوان بهترین تصویر بشقاب پرنده در جهان توصیف کرده اند.

گزارش ها اشاره کرده اند که پس از سال ها تحقیق توسط دانشگاه و دکتر دیوید کلارک روزنامه نگار این عکس پیدا شده است. هیچ اطلاعاتی مبنی بر اینکه چرا این تصویر هرگز عمومی نشده است وجود ندارد.

مردم روی زمین مجذوب احتمالات حیات فرازمینی (بیگانه) در منظومه شمسی هستند. کارشناسان و ستاره شناسان در تلاش هستند تا شواهدی را در این خصوص جمع آوری کنند تا بفهمند که آیا حیات در خارج از زمین وجود دارد یا خیر.

تصویری که پس از 32 سال منتشر شد  -  واضح ترین عکس جهان از یک بشقاب پرنده

افسانه ها و ادعاهایی در مورد وجود و مشاهده یوفوها و بیگانگان وجود داشته، اما تاکنون هیچ مدرک مشخصی ارائه نشده است.

اخیراً ناسا رسماً به شکار یوفوها پیوسته است. آژانس فضایی آمریکا در ماه ژوئن از مطالعه جدیدی خبر داد و در این راستا، برنامه هایی برای جذب و استخدام دانشمندان برجسته برای بررسی یوفوها داشته است.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط