دوربین کاغذی فوق نازکی که تصاویر 16 مگاپیکسلی می گیرد!

دوربین کاغذی فوق نازکی که تصاویر 16 مگاپیکسلی می گیرد!

۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس علم و فناوری - به تازگی یک دوربین کاغذی فوق العاده نازک با الهام از طراحی دوربین‌های عکاسی قدیمی لومو به بازار عرضه شده است. این دوربین از نوعی کاغذ با یک دوربین دیجیتالی کوچک که در وسط آن قرار گرفته است، تشکیل شده است.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فرارو - به تازگی یک دوربین کاغذی فوق العاده نازک با الهام از طراحی دوربین های عکاسی قدیمی لومو به بازار عرضه شده است. این دوربین از نوعی کاغذ با یک دوربین دیجیتالی کوچک که در وسط آن قرار گرفته است، تشکیل شده است.

این دوربین به یک سنسور ۱۶ مگاپیکسلی با قابلیت عکسبرداری، فیلمبرداری ۱۰۸۰p (حداکثر ۱۰ ثانیه) و تایم لپس مجهز شده است و می تواند با استفاده از حالت عکاسی خودکار، برای عکس برداری و فیلمبرداری با نوردهی خودکار و تعادل رنگ سفید استفاده کند.

دوربین کاغذی فوق نازکی که تصاویر 16 مگاپیکسلی می گیرد!

این دوربین کاغذی حتی به یک اسلات کارت microSD داخلی با قابلیت پشتیبانی از کارت های تا ۳۲ گیگابایت و یک پورت Micro USB برای بارگذاری تصاویر و ویدئو ها نیز مجهز شده است. تنها یک دکمه روی دوربین وجود دارد که هم به عنوان دکمه پاور و هم دکمه شاتر عمل می کند. این دوربین به یک سنسور مگاپیکسلی CMOS و لنز Largan برای عکاسی و فیلم برداری مجهز شده است. این دوربین کامپکت نوردهی خودکار و تعادل رنگ سفید را نیز ارائه می دهد. امکان انتخاب چهار افکت معمولی، سیاه و سفید، قهوه ای و آبی نیز برای تصویربرداری وجود دارد.

دوربین کاغذی فوق نازکی که تصاویر 16 مگاپیکسلی می گیرد!

بعید است که کیفیت تصاویر گرفته شده حتی با گوشی های میان رده امروزی نیز مطابقت داشته باشد و نباید توقع داشته باشید که بتوانید با دوربینی به اندازه یک کارت اعتباری، در شهر راه بروید و هر تعداد که بخواهید عکسبرداری کنید. طبق برخی گزارش ها، این دوربین کاغذی با قیمت ۹۹ دلار به فروش می رسد.

منبع: dpreview

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط