(عکس) واضح ترین عکس جهان از یک بشقاب پرنده پس از 32 سال منتشر شد 
سرویس علم و فناوری - گزارش‌ها ادعا کرده‌اند که این تصویر هرگز در مالکیت عمومی در دسترس نبوده است. در تصویر سیاه و سفید، یک شیء غول‌پیکر به شکل الماس در آسمان دیده می‌شود که گفته شده، یک بشقاب پرنده است. برخی آن را به عنوان بهترین تصویر بشقاب پرنده در جهان توصیف کرده‌اند.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فرارو - «عکس کالوین» که گفته می شود واضح ترین عکس جهان از یک بشقاب پرنده است، سرانجام ۳۲ سال پس از گرفتن آن توسط دو کوهنورد در ارتفاعات اسکاتلند منتشر شد.

به گزارش همشهری، تصویری که ادعا می شود مربوط به یک شیء پرنده ناشناس (UFO) است، در ۴ آگوست ۱۹۹۰ گرفته و به روزنامه دیلی رکورد اسکاتلند تحویل داده شد و در نهایت در اختیار وزارت دفاع بریتانیا قرار گرفت.

گزارش ها ادعا کرده اند که این تصویر هرگز در مالکیت عمومی در دسترس نبوده است. در تصویر سیاه و سفید، یک شیء غول پیکر به شکل الماس در آسمان دیده می شود که گفته شده، یک بشقاب پرنده است. برخی آن را به عنوان بهترین تصویر بشقاب پرنده در جهان توصیف کرده اند.

گزارش ها اشاره کرده اند که پس از سال ها تحقیق توسط دانشگاه و دکتر دیوید کلارک روزنامه نگار این عکس پیدا شده است. هیچ اطلاعاتی مبنی بر اینکه چرا این تصویر هرگز عمومی نشده است وجود ندارد.

(عکس) واضح ترین عکس جهان از یک بشقاب پرنده پس از 32 سال منتشر شد 

مردم روی زمین مجذوب احتمالات حیات فرازمینی (بیگانه) در منظومه شمسی هستند. کارشناسان و ستاره شناسان در تلاش هستند تا شواهدی را در این خصوص جمع آوری کنند تا بفهمند که آیا حیات در خارج از زمین وجود دارد یا خیر.

افسانه ها و ادعا هایی در مورد وجود و مشاهده یوفو ها و بیگانگان وجود داشته، اما تاکنون هیچ مدرک مشخصی ارائه نشده است.

اخیراً ناسا رسماً به شکار یوفو ها پیوسته است. آژانس فضایی آمریکا در ماه ژوئن از مطالعه جدیدی خبر داد و در این راستا، برنامه هایی برای جذب و استخدام دانشمندان برجسته برای بررسی یوفو ها داشته است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط