مسلمی نایینی: دشمنان در پی چند قطبی کردن مردم هستند

مسلمی نایینی: دشمنان در پی چند قطبی کردن مردم هستند

۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس علم و فناوری - عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: دشمنان به دنبال چند قطبی کردن مردم هستند.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فارس - حسن مسلمی نایینی عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه گفت: دولت جدید از زمان روی کار آمدن دست به کارهای جدی برای مقابله با گرانی ها و فشارهای اقتصادی زده که این مسأله به مذاق دشمنان خوش نیامد و دشمنان هر کاری کردند، نتوانستند علیه اقدامات دولت کاری کنند و از این بابت ناراحت بودند که فوت مرحومه امینی را بهانه قرار دادند برای دستیابی به اهدافشان، به طوریکه در یک زمان مخالفان داخلی و خارجی پیام دادند.

* دشمنان به دنبال چند پاره کردن مردم هستند

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال چند پاره کردن مردم هستند، اظهار داشت: دشمنان هرگاه توانستند به دنبال ایجاد چند قطبی میان مردم بودند و از اوایل انقلاب به دنبال اختلاف پراکنی در میان مردم ما بودند تا به انقلاب ضربه بزنند.

مسلمی نایینی عنوان کرد: برخی هم از این اتفاقات سوءاستفاده کرده و اموال عمومی را تخریب کردند که این مسأله واقعا نادرست است.

وی ادامه داد: مدیران فرهنگی و مسوولان کشور نیز در این باره مسوولیت هایی دارند، مقام معظم رهبری بارها از ۲۰ سال پیش تاکنون تأکید فرمودند که اجازه دهید هر کسی که انتقاد دارد، بگوید، اما جلوی مناظرات گرفته شد در حالیکه باید در دانشگاه ها مناظره برگزار شود، دانشجویان سوالاتشان را بپرسند، مطالعه کنند، از اساتید سوال کنند و فضای بحث باز باشد.

عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: باید در دانشگاه ها بحث های مختلف صورت بگیرد، دانشگاه ها بهترین مکان برای مباحثه است تا همه در یک جو آرام راجع به مسائل مختلف به مناظره بپردازند.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط