استاد دانشگاه تهران: تجزیه طلبان در پی فریب جوانان ما هستند - در جهاد تبیین کم کاری کردیم
سرویس علم و فناوری - استاد دانشگاه تهران با اشاره به ضرورت تقویت جهاد تبیین از سوی مسوولان و اساتید دانشگاه، گفت: تجزیه‌طلبان به دنبال فریب جوانان ما هستند.

به گزارش سرویس علم و فناوری برخط نیوز به نقل از فارس - عبدالرضا سیف استاد دانشگاه تهران در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره منشأ به آشوب های اخیر گفت: از صحبت های پنج سال پیش بن سلمان مشخص است که سعودی ها به دنبال تجزیه ایران هستند، نزدیک 300 شبکه تلویزیونی و رادیویی ایجاد کردند و هدفشان هم تجزیه کشور ما است.

وی با اشاره به ضرورت فرمایش مقام معظم رهبری در جهاد تبیین گفت: ما در جهاد تبیین کم کاری کردیم و سلطنت طلبان، منافقان و گروه های تجزیه طلب جوانانمان را تحریک می کنند، آشوب های اخیر باعث شد نیروهای پلیس ما هم شهید شوند، برخی از فتنه گران که دشمنی پیشینه با نظام دارند و به دنبال تجزیه طلبی هستند جوانان ما را فریب می دهند.

سیف اظهار داشت: اینکه در اوج اقتدار جمهوری اسلامی این اتفاقات را رقم می زنند نشانه ترس آنهاست، تعداد اندکی که آشوب می کنند به دنبال بی بند و باری و فساد هستند و جوانان ما هم فریب می خورند.

* فضای مجازی در کشور ما رهاست

استاد دانشگاه تهران گفت: فضای مجازی در تمام دنیا مورد کنترل است، در آمریکا حتی توئیت رئیس جمهور نیز حذف می شود، اما در کشور ما فضای مجازی کاملا رهاست.

سیف با اشاره به ضرورت روشنگری برای جوانان، عنوان کرد: به نظر من اساتید دانشگاه باید دفاع مقدس، زندگی شهدا، انقلاب و ارزش های دینی و ملی ما را برای دانشجویان توضیح دهند و مهم ترین وظیفه اساتید در حال حاضر جهاد تبیین است چرا که نسل جوان باید آماده باشد تا سریع فریب نخورد و تحریک نشود.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط