کاندیدای انتخابات 1400 : دوستان خوبم نفری 100 میلیون تومان هزینه تبلیغات داده اند + ویدیو
سرویس فیلم - یک نامزد انتخابات 1400 از وجود دوستانی خبر داد که هزینه تبلیغاتش را می دهند.


دانلود ویدیو

شاهین محمدصادقی ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: من یک ریال برای تبلیغات هزینه نمی کنم.

به گزارش خبرنگار سیاسی رکنا، یک نامزد انتخابات 1400 گفت: 7 یا 8 نفر از رفقای ما زحمت کشیدند و بین 100 تا 200 میلیون تومان و مقداری کمتر یا بیشتر، پول گذاشته اند تا برای تبلیغات هزینه کنیم.

وی افزود: ما آن قدر برای دوستانمان احترام داریم که این مقدار پول خرج کنند. من وقتی هم که می خواستم نماینده مجلس بشوم، حتی یک ریال هم هزینه نکردم.

شاهین محمدصادقی در حال حاضر مشاور و نماینده وزیر بهداشت در امور گردشگری سلامت و امور خیرین است، اما پیش از این سابقه عضویت در هیات رئیسه مجلس در دوره های هفتم و نهم و ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی را در کارنامه دارد. وی فارغ التحصیل جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است و مدرک فلوشیپ جراحی فک و صورت را نیز از انگلستان اخذ کرده است.

همچنین از سایر سوابق مدیریتی محمدصادقی می توان به ریاست دانشگاه های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (۱۳۸۹–۱۳۸۷)، دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد (۱۳۷۷–۱۳۷۵)، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون (۱۳۶۹–۱۳۶۸)، معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر (۱۳۷۵–۱۳۷۴)، معاونت سازمان پزشکی قانونی کشور (۱۳۸۲–۱۳۸۱) و نیز معاونت پارلمانی سازمان تربیت بدنی (۱۳۹۰–۱۳۸۹) اشاره کرد.

منبع : رکنا