حمل جنازه کرونایی با دوچرخه + ویدیو

حمل جنازه کرونایی با دوچرخه + ویدیو

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۲ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس فیلم - همسر یک قربانی کرونا در هند با دوچرخه خود به حمل جنازه همسر مرده اش پرداخت.


دانلود ویدیو

کمبود آمبولانس یک مرد محلی در هند را مجبور به حمل جنازه همسرش با دوچرخه به محل سوزاندن اجساد کرد.

این روز ها کشور هند به مرکز بحران کرونا در جهان تبدیل شده و مرگ روزانه صد ها هندی در بیمارستان های این کشور در سطر خبر ها قرار دارد. کمبود امکانات بیمارستانی در این کشور که دارای جمعیتی میلیاردی است موجب افزایش تعداد قربانیان شده است.

مقدمات حمل جنازه همسر با دوچرخه

اما به تازگی یک شهروند هندوستانی که مجبور شد جنازه زنش را با دوچرخه حمل کند به سوژه رسانه ها تبدیل شد. پس از آنکه اهالی روستای «آمباپور» در ایالت اوتار پرادش از سوزاندن جسد متوفی در داخل روستا جلوگیری کردند این مرد سالخورده مجبور شد جنازه همسرش را با دوچرخه به محلی دیگر منتقل کند. ویدئویی که منتشر شده «تیلاک دهاری» ۷۰ ساله را که مشغول آماده کردن مقدمات حمل جنازه با دوچرخه اش را نشان می دهد.

در این ویدئو مشاهده می شود که او جنازه را روی یک نردبان قرار داده و با بستن نردبان به عقب دوچرخه آن را برای سوزانده به خارج از روستا منتقل می کند. در یکی از تصاویر منتشر شده این مرد که ناامیدانه در حاشیه جاده در کنار دوچرخه سقوط کرده اش روی زمین در حالی که جنازه روی آن قرار دارد نشسته دیده می شود. همسر این مرد سالخورده به علت ابتلا به کرونا جانش را از دست داده بود. بنا به گزارش پلیس همسر این مرد در تاریخ ۲۶ آوریل در یک بیمارستان محلی فوت شده و سپس جنازه "شا" برای سوزانده به وی تحویل داده شده بود.

اجساد کرونایی در هند سوزانده می شود؟

بنا به گزارش رسانه های محلی هند اهالی روستا، به دلیل فوت این زن پس از ابتلا به کرونا و ترس از همه گیری، به این مرد اجازه سوراندن جسد را در داخل روستا نداده بودند.

گفتنی است؛ در ادامه پلیس محلی به کمک این مرد شتافت و با یک دستگاه آمبولانس جنازه همسر وی را به محلی که اجساد سوزانده می شدند منتقل و سوزاندن جنازه انجام شد.

منبع : رکنا

صفری ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۱
B ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۷
هند واقعا کشور کثیفیه موش پرستی گاو پرستی میمون پرستی پشه پرستی ببر پرستی... ازدواج با سگ و هزار چیز دیگه

شهرام ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۸
توی گوگل سرچ کنید حتی یه رسمی دارن در یکی از روستاها که یه زن میتونه با چندتابرادر همزمان ازدواج کنه... پنچ تا برادر بودن که با یه زن ازدواج کرده بودن