تلاش دردناک یک دختر برای نجات جان مادر کرونایی اش + ویدیو  -  هند

تلاش دردناک یک دختر برای نجات جان مادر کرونایی اش + ویدیو - هند

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۹ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فیلم - تلاش دردناک یک دختر برای نجات جان مادرش به سوژه رسانه ها تبدیل شد.


دانلود ویدیو

این روز ها کشور هند به مرکز بحران کرونا در جهان تبدیل شده و مرگ روزانه صد ها هندی در بیمارستان های این کشور در صدر خبر ها قرار دارد. موج دوم شدید کرونا در کنار کمبود امکانات و تجهیزات بیمارستانی از جمله تخت های بیمارستانی، آمبولانس و کپسول اکسیژن در این کشور که دارای جمعیتی میلیاردی است موجب افزایش تعداد قربانیان شده است. بسیاری از قربانیان به علت کمبود آمبولانس و اکسیژن جان خود را از دست داده اند.

اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده صحنه دردناک تلاش یک دختر برای نجات جان مادرش را به تصویر می کشد. در این ویدئو این دختر با به خطر انداختن جانش در حالی که مادرش روی تخت بیمارستان دراز کشیده تلاش می کند با تنفس مصنوعی جان او را نجات دهد. این زن جوان پس از آنکه مشاهده کرد مادرش به دلیل نبود کپسول اکسیژن به سختی نفس می کشد تصمیم می گیرد تا با تنفس مصنوعی به او کمک کند. این ویدئو در بخش اورژانس بیمارستانی در منطقه «باهرایچی» در ایالت اوتار پرادش هند تهیه شده است.

صحنه دردناک تلاش دختر برای نجات مادرش

در ویدئوی مشابه دیگری که در منطقه «آگرا» تهیه و منتشر شد یک زن هندوستانی با نام «رِنو سینگهال» را در بیرون از بیمارستان و در داخل اتومبیل نشان می داد در حالی که همسرش «راوی سینگهال» در آغوشش به سختی نفس می کشید با انجام تنفس مصنوعی تلاش می کرد تا جانش را نجات دهد، اما وی موفق به نجات جان این مرد نشد.

این در حالی است که در تاریخ ۲ می در هند ظرف مدت ۲۴ ساعت ۳۶۸۹ نفر جان خود را از دست داده و ۳۹۲ هزار نفر نیز به کرونا مبتلا شدند.

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط نیوز