(فیلم) شغل جالب جا دادن مسافران مترو!

(فیلم) شغل جالب جا دادن مسافران مترو!

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فیلم - در یکی از پرجمعیت‌ترین شهر‌های جهان سوار شدن به مترو با مشکلاتی همراه است، برهمین اساس افرادی در ایستگاه‌های مترو وارد عمل می‌شوند و با هل دادن مسافران حرکت قطار‌ها را تسریع می‌بخشند.

شبکه ریلی ژاپن به دلیل برتری و دقت در جهان شناخته شده است. در توکیو پایتخت این کشور روزانه میلیون ها مسافر با مترو جابجا می شوند و استفاده از مترو از سایر وسایل حمل و نقل مانند اتوبوس و اتومبیل های شخصی بیشتر است.

در ایستگاه های مترو توکیو افرادی با لباس های یکدست دیده می شوند که وظیفه هل دادن مسافران به داخل واگن های مترو را بر عهده دارند.

افراد هل دهنده برای نخستین بار در منطقه شینجوکو توکیو مشغول کار شدند، آن ها در آن زمان کارکنان چیدمان مسافر نامیده می شدند و عمدتا از دانشجویانی بودند که به صورت نیمه وقت در ایستگاه مترو این کار را انجام می دادند. اگرچه اکنون این یک پدیده ژاپنی است، اما هل دهندگان مسافران در واقع یک اختراع آمریکایی است و حدود یک قرن پیش در شهر نیویورک این کار انجام می گرفت. آن ها چندان مورد پسند نبودند، چراکه با خشونت با مسافران رفتار می کردند.


منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط نیوز
اسی خان ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۱
قابل توجه جوانان بیکار درایران/چندسال پیش ایرانیان درژاپن مرده سوزی میکردن /حالابرید اونجا مسافر هل بدین داخل واگن قطار الان مد شده/ازبیکاری بهتره

مونا ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
خودت برو
بختیاری غیور ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۳
این فیلم رو دانلود کردم فرستادم برای دوستام حسابی باهاش خندیدیم خدا خیرتون بده کلی انرژی گرفتیم.

آخرین اخبار سرویس فیلم