فیلم لحظه سرقت 2 موتورسوار در جاده چالوس

فیلم لحظه سرقت 2 موتورسوار در جاده چالوس

۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فیلم - صحنه سرقت دو جوان موتور سوار در ترافیک جاده چالوس فاش شد.


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس فیلم برخط نیوز به نقل از رکنا - عصر جمعه 7 خرداد ماه امسال راننده خودرو عبوری در جاده چالوس به طور اتفاقی 2 سارق جوان موتورسوار را مشاهده کرد که با تعقیب یک خودرو پراید قصد سرقت از آن خودرو را داشتند.

دقایقی دیگر در جاده چالوس ترافیک سنگینی ایجاد شده و 2 سارق از این فرصت استفاده می کنند تا نقشه سرقت خود را عملی کنند اما آنها متوجه نبودند که راننده خودرو پشت سری در حال فیلمبرداری از اعمال آنهاست.فیلمی که بعد از به ضبط رسیدن در فضای مجازی منتشر شد.

در این فیلم مشاهده می شود، یکی از سارقان از موتورسیکلت پیاده شده و برای سرقت به سمت خودرو پراید می رود و سارق دیگر که راکب موتور سیکلت بود، خودش را آماده می کند تا پس از سرقت از صحنه جرم با همدستش فرار کنند.

دو سارق که متوجه فیلمبرداری راننده خودرو پشت سری نیستند از فرصت استفاده کرده و اقدام به باز کردن در عقب خودروی پراید می کنند تا وسایلی را که روی صندلی عقب خودرو است سرقت کنند.سپس از ترافیک جاده چالوس استفاده کرده و از مهلکه بگریزند.

اما در همان حال راننده خودروی پشت سری که یک شهروند وظیفه شناس بود با ایجاد سر و صدا و داد و بیداد راه انداختن،دزدان را فراری داد.

اطلاعاتی در مورد دستگیر شدن این سارقان ناکام در دسترس نیست.

 

منبع : رکنا