سکانس جنجالی جنسی در سریال گاندو  + فیلم

سکانس جنجالی جنسی در سریال گاندو + فیلم

۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۸ زمان مطالعه : 3 دقیقه
سکانسی از سریال مشهور گاندو صدا و سیما که به دلیل به کار بردن واژه زشت جنسی در یک مهمانی (پارتی) جنجالی شده است.

به گزارش سرویس فیلم برخط نیوز به نقل از رکنا - سریال گاندو سریال پر طرفدار این روز های تلویزیون است . سری دوم  سریال گاندو از شبکه 3 بخش شده است.بازیگران سریال گاندو مورد توجه مخاطبان قرار گرفتند. سام نوری یکی از بازیگران سریال گاندو است. سام نوری در سریال گاندو  دیالوگی را به کار میبرد که تعجب بسیاری از مخاطبان را در پی دارد.


در قسمتی از سریال گاندو سام نوری بازیگر نقش سباستین در یک مهمانی دیالوگی به کار می برد که باعث تعجب است چرا این قسمت از سریال گاندو سانسور نشده است؟سام نوری خواهر زاده فردین بازیگر نقش سباستین سورن در سریال گاندو است.

سکانس جنجالی جنسی در سریال گاندو  + فیلم

بیوگرافی سام نوری بازیگر گاندو

نام خانوادگی: نوری

تاریخ تولد: 1350/6/21

محل تولد: تهران

سال های فعالیت:شروع فعالیت از سال1387 با مهران مدیری

خانواده سام نوری بازیگر گاندو

سام نوری 21 شهریور 1350 در شهر تهران به دنیا آمد. پدر او حسین نوری قهرمان پیشین تیم ملی کشتی ایران و مادرش جمیله فردین بازیگر و خواهر محمد علی فردین میباشد. نوری کار بازیگری خود را به طور رسمی در سال 88 و با مرد هزارچهره شروع کرد.

کودکی سام نوری

در دوران کودکی به فراگیری موسیقی و نواختن پیانو نزد اساتید مختلف پرداخت و از همان زمان به آموختن زبان های انگلیسی و فرانسه اهتمام ورزید.

سکانس جنجالی جنسی در سریال گاندو  + فیلم

تحصیل سام نوری در خارج از کشور در سریال گاندو

در سن 12 سالگی به منظور بهبود فرآیند زیان آموزی و سپس گذراندن مقاطع تحصیلی بالاتر، راهی پاریس شد. ره آورد این سفر 20 ساله، تسلط بر زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و فارغ التحصیلی از دانشگاه های آلمان و فرانسه در 3 رشته ی مدیریت بین الملل با تمرکز بر اصول مذاکره، الکترونیک و بازاریابی است.

ازدواج سام نوری

تاکنون خبری از وضعیت تاهل سام نوری منتشر نشده، ولی برخی سایت ها این عکس را به عنوان همسر سام نوری معرفی میکنند که صحت ندارد.

نحوی ورود سام نوری به بازیگری

سام نوری درباره نحوه ورود خود به عرصه بازیگری می گوید:«من و علیرضا عصار از دوستان قدیمی هستیم و از طریق وی با آقای مدیری آشنا شدم تا اینکه به پیشنهاد ایشان در «مرد دو هزار چهره» برای نخستین بار جلوی دوربین رفتم. البته من حدود 21 سال در ایران نبودم و در بازگشت به کشور، این آشنایی صورت گرفت. هر چند مادرم خانم فاطمه نوری هم در زمینه بازیگری فعالیت دارند و در کل از کودکی در خانواده ای هنرمند پرورش یافته ام. مرحوم دایی ام زمانی که بازی می کردند من کودک بودم و از تماشای کارهای او لذت می بردم. گرچه به دلیل سن کم، خاطره چندانی از آن مرحوم ندارم».

فعالیت سام نوری در مدلینگ

پدر بزرگش علی فردین از بازیگران پیش کسوت تئاتر، دایی بزرگ او محمد علی فردین بازیگر و کارگردان سرشناس ایران، دایی دیگر وی عباس فردین شاعر و نوازنده ی سازهای بادی در ارکستر فیلارمونیک تهران و مادرش جمیله فردین بازیگر سینما، تلوزیون و تئاتر بودند. بنابراین در تمام دوران کودکی و تحصیل، تحت تأثیر فضای خانوادگی و زندگی در مهد فرهنگ و هنر اروپا، تئاتر و سینمای جهان را با جدیت پیگیری نموده و از 20 سالگی به عنوان تجربه های جانبی در ایران و فرانسه برای چندین شرکت مد به عنوان مدل فعالیت کرده است. درست از همان زمان، با توجه به چهره، استایل مناسب و متفاوت و نیز استعداد و آگاهیش از هنر روز دنیا، پیشنهادهای متعدد بازیگری برای وی در سینما و تئاتر ایران آغاز شد. ولی او ادامه ی فعالیت در زمینه های فنی و تولیدی را ترجیح داد، تا این که سال 1387 برای ایفای نقش در سریال تلوزیونی مرد دو هزار چهره، توسط مهران مدیری انتخاب شد و بدین صورت وارد عرصه ی بازیگری گردید.

 

منبع : رکنا

ناشناس ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۵
منظورشو نفهمیدم!!!این دیالوگ کجاش جنسی بود ؟

F ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۲
این جاش جنسی بود که میگه شب با کدوم زن میره....... لا لا
ناسسس ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۶
این این دیالوگ جنسی بود