فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۱ زمان مطالعه : 11 دقیقه
سرویس فیلم - فال ابجد امروز را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می توانید در مطالعه کنید. ...


دانلود ویدیو

به گزارش سرویس فیلم برخط نیوز به نقل از رکنا - فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : در قضاوت های خود شرایط افراد را در نظر نمی گیرید و این رویکرد باعث شده تا اطرافیان زیر تیغ تیز و ناعادلانه قضاوت های شما قرار بگیرند. قبل از اینکه این رویکرد ناراحتی اطرافیان را به دنبال داشته باشد، قضاوت های ناعادلانه را کنار بگذارید و قبل از هرگونه اظهار نظری در خصوص رفتار دیگران، شرایط آنها را در نظر بگیرید. تصمیم مهمی باید اتخاذ کنید و احتمال اشتباه شما در این تصمیم وجود دارد، در نتیجه حواس تان را حسابی جمع کنید و پس از مشورت با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، تصمیمی بگیرید که خیر و صلاح شما و اطرافیان را تضمین کند. قبل از انجام هر نقشه ای، جوانب کار را بسنجید و هیچ کاری را بدون فکر و مشورت با افراد باتجربه انجام ندهید. درغیراین صورت نقشه های شما نقش بر آب می شود. شادی و نشاط خود را با اعضای خانواده و پدر و مادر به اشتراک بگذارید.  زندگی را به اطرافیان سخت نگیرید و به دوستان و آشنایان ثابت کنید که هوای شان را دارید. همسر یا عشق زندگی تان را تنها بگذارید وبیش از حد به ایشان سخت نگیرید. فردی قصد دارد کار پسندیده ای که انجام داده اید را به نفع خودش تمام کند. این فرد را شناسایی کنید و درسی به وی بدهید تا درآینده هرگز فکر انجام چنین کارهایی به سرش نزند. امروز با فرد زنده دلی آشنا می شوید که رفتار ایشان تاثیر زیادی در زندگی شما خواهد داشت. از این شرایط نهایت استفاده را ببرید و تا می توانید از این فرد چیزهای جدیدی یاد بگیرید.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

ابجد فال شما : ب ج ج

تعبیر : مواظب رژیم غذایی تان باشید و از ورزش و تحرک غافل نشوید. امروز هرگونه سرمایه گذاری و فعالیت مالی را کنار بگذارید. در غیر این صورت پول کلانی را از دست می دهید. یکی از اعضای خانواده در مسیر نادرستی قدم گذاشته است و امروز زمان مناسبی است که با نصیحت، این فرد را به راه درست راهنمایی کنید.  ایده جدیدی برای افزایش درآمد به ذهن تان رسیده است، مطمئن باشید که اجرای این ایده سود سرشاری  روانه حساب های بانکی شما می کند. علاقه ای به حضور در میان جمع ندارید و تنهایی را به مهمانی های شلوغ ترجیح می دهید، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصتی پیدا می کنید تا دمی با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید. امروز به خودتان وعده داده اید که کارها را سریع تر از همیشه انجام دهید و فرصتی برای استراحت پیدا کنید، اما نقشه های تان نقش برآب می شود و مجبور خواهید شد کارهای غیرمترقبه ای انجام دهید و وقتی برای استراحت دست نمی دهد. همسر یا عشق زندگی تان امروز به شما ثابت می کند که از بودن در کنارتان راضی و خوشنود است.

 

فال ابجد متولدین خرداد

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

ابجد فال شما : ج آ ب

تعبیر : به خاطر داشته باشید که خنده بر هر درد بی درمانی دوا است. هزینه های زندگی شما سربه فلک گذاشته و حساب و کتاب خرج های تان از دست شما دررفته است. ادامه این وضعیت اصلا به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که مدیریت بیشتری بر خرج ها داشته باشید و اجازه ندهید هزینه های زندگی کمر شما را خم کند. روحیه ای مسئولیت پذیر دارید و برای سلامتی و رفاه اعضای خانواده خودتان را به آب و آتش می زنید، این روحیه را حفظ کنید و مطمئن باشید زحمت های شما از دید اهل منزل پنهان نمی ماند.  عازم سفر کاری هستید و به رغم اینکه شرایط برای سفر مهیا نیست، چاره ای ندارید به غیر از اینکه رخت سفر بر تن کنید و مسافرت بروید. اما خطرهای این مسافرت را به جان بخرید و مطمئن باشید که به لحاظ کاری دستاورد مهمی را از این سفر به ارمغان خواهید آورد. کار مهمی را باید انجام دهید، اما بهتر است قبل از انجام این کار حتماً با افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند مشورت کنید و نظر بزرگ ترها را جویا شوید. اعضای خانواده به کمک شما نیاز دارند، اما امروز فرصتی دست نمی دهد تا به آنها کمک کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز تمام توجه و محبت خود را به شما اختصاص می هد.

فال ابجد متولدین تیر

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : حجم زیاد کارهای امروز حسابی شما را خسته و آزرده خواهد کرد. اما اجازه ندهید خستگی به وجود شما رخنه کند و به هر قیمتی که شده انرژی خود را حفظ کنید. به لحاظ مالی روز حساسی انتظار شما را می کشد و بهتر است از هرگونه معامله و سرمایه گذاری برحذر باشید. یکی از اعضای خانواده به کمک شما نیاز دارد. در اولین فرصت هرکاری که از دست تان بر می آید را برای ایشان انجام دهید. مطمئن باشید لطفی که به ایشان می کنید بدون پاسخ باقی نمی ماند و این فرد در اولین فرصت محبت شما را جبران می کند. خودتان را محدود نکنید و فرصتی از امروز را به انجام کارهای موردعلاقه تان اختصاص دهید. فرصتی برای ابزار محبت به همسر یا عشق زندگی تان پیدا می کنید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه های عاشقانه ای را سپری نمایید.

 

فال ابجد متولدین مرداد

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر : شخصیت باثباتی ندارید و اطرافیان آن گونه که بایدوشاید روی شما حساب باز نمی کنند، اجازه ندهید اوضاع از چیزی که هست بدتر شود و از امروز به فکر ایجاد تغییرهای اساسی در شخصیت خود باشید. پولی به دست تان می رسد. بهتر است قسمتی از این پول را به کارهای انسان دوستانه اختصاص دهید. مطمئن باشید کار خیر شما بدون پاداش نمی ماند و در آینده با رونق بیشتری در زندگی روبه رو می شوید. فرصتی از روز را برای رسیدگی به کارهای منزل کنار بگذارید.   امروز سایه همای سعادت روی سر شما می افتد و با اتفاق فرخنده ای در منزل یا محل کار روبه رو خواهید شد. شادی های خود را با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید و لحظه های خاطره انگیزی را در کنار اطرافیان تجربه کنید. کارها را با دقت انجام می دهد و اطرافیان شما را به عنوان فرد نکته سنجی می شناسند. این روحیه امروز به کمک شما می آید و مزد باریک بینی و توجه خود را دریافت می کنید. این رویکرد را ادامه دهید و موفقیت های بیشتری را به کارنامه زندگی خود اضافه کنید.   روزی سرشار از عشق و محبت انتظار شما را می کشد و همسر یا عشق زندگی تان امروز بیشتر از همیشه عاشق شما است، این عشق را پیش خودتان نگذارید و به عشق زندگی تان ثابت کنید که ایشان را با تمام وجود دوست دارید.

 

فال ابجد متولدین شهریور

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

ابجد فال شما : د ج ج

تعبیر : خودخواهی را کنار بگذارید با شرکت در کارهای خیر و انسان دوستانه به اطرافیان ثابت کنید که به فکر دیگران هستید. یکی از اعضای خانواده به کمک شما می آید و زمینه افزایش درآمد تان را فراهم می کند. لطف این دوست را پیش خودتان نگذارید و در اولین فرصت محبت ایشان را جبران کنید. برای حل مشکلی که با آن روبرو هستید با اعضای خانواده مشورت کنید. یکی از اطرافیان امروز واقعیت را به شما نمی گوید و به دردسر می افتید. از این اتفاق درس بگیرید و در آینده شناخت بیشتری از اطرافیان پیدا کنید.  اتفاق فرخنده ای در محل کار انتظار شما را می کشد. این اتفاق را به فال نیک بگیرید و لحظه های شادی را در کنار دوستان و اعضای خانواده تجربه کنید. خطری در کمین است و بیشتر از همیشه مواظب سلامت خود و اعضای خانواده باشید.  امروز همسر یا عشق زندگی تان رفتار ناپسندی می کند و با این رفتار قلب شما را می شکند، در اولین فرصت با عشق زندگی تان صحبت کنید و دلیل این رفتار ناپسند را جویا شوید.

فال ابجد متولدین مهر

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : مشکلی که امروز با آن روبرو می شوید را به کمک اعتماد به نفس سرشاری که دارید از سر راه بردارید. امروز فردی از شما درخواست پول می کند، اما بهتر است روی این فرد را زمین بیاندازید، چرا که اگر به ایشان پولی قرض دهید، هرگز روی پول تان را نخواهید دید.  اجازه ندهید دخالت اطرافیان در زندگی شما کار دست تان بدهد و به گونه ای رفتار کنید که در آینده کسی جرات دخالت در کارهای شخصی شما را پیدا نکند. مشکلاتی که با آن روبرو هستید را به تنهایی حل نکنید و از همکاران یا دوستان کمک بگیرید.  احتمال زیادی وجود دارد که از یکی از حرف های همسر یا عشق زندگی تان برداشت نامناسبی داشته باشید. از این رفتار ناپسند چشم پوشی کنید و اجازه ندهید این شرایط زمینه دوری میان شما و همسر یا عشق زندگی تان را فراهم کند.

فال ابجد متولدین آبان

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

ابجد فال شما : آ آ ج

تعبیر : قصد شرکت در آزمون مهمی را دارید و حسابی مضطرب و نگران هستید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد، چرا که سالم و سلامت راهی این آزمون خواهید شد و سربلند و خوشحال از این آزمون بیرون می آیید.  وقت زیادی را به کار اختصاص ندهید و میان کار و زندگی تعادل برقرار نمایید. امروز ممکن است در اولین نگاه عاشق محبوبی خوش قدوبالا شوید. به نفع شماست قبل از اینکه گرفتار عشقی سوزان شوید، جوانب مختلف این عشق را بررسی کنید. معامله ای در پیش دارید و نقشه های زیادی برای سودآوری بیشتر کشیده اید، اما بهتر است این معامله را با چشم بسته انجام ندهید و یک بار دیگر جوانب مختلف آن را بررسی نمایید، در نهایت پس از بررسی های مختلف و مشورت با اطرافیان، معامله ای را انجام دهید که جایی برای ضرر در آن وجود نداشته باشد. روز خلوتی را در پیش دارید و فرصتی برای استراحت پیدا می کنید. امروز حسابی استراحت کنید تا برای روزهای شلوغ آینده انرژی داشته باشید.  فرصتی پیدا می کنید تا عشق و محبت خالصانه خود را به همسر یا عشق زندگی تان اثبات کنید.

فال ابجد متولدین آذر

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : سفری غیرمنتظره انتظار شما را می کشد، اما بهتر است که دور این سفر را خط بکشید، چرا که نه تنها به شما خوش نمی گذرد، بلکه خطری نیز در کمین شما است. ولخرجی و خریدهای غیرضروری را به پایان برسانید و صرفه جویی درپیش بگیرید. به فکر افزایش در آمد هستید اما راه مناسبی را برای دستیابی به ثروت بیشتر نمی بینید، در این شرایط دست روی دست نگذارید و امروز با بزرگان فامیل مشورت کنید و راه کارهای ایشان را برای افزایش درآمد به کار ببندید. مهمانی بزرگی ترتیب داده اید و دوستان و آشنایان را دعوت کرده اید، تا جایی که می توانید شرایط راحتی و خوشی مهمان ها را فراهم کنید و تمام سعی خود را به کار گیرید تا مهمانی خاطره انگیزی را در ذهن مهمان ها ماندگار نمایید. محبت بیشتری به اطرافیان داشته باشید و جادوی عشق را فراموش نکنید. زمینه آشنایی با فرد مهمی برای شما فراهم می شود و این آشنایی در دراز مدت سود سرشاری روانه جیب تان خواهد کرد. وقت خود را بیش از حد به ورزش یا هنر اختصاص ندهید و در کنار تحرک و هنرنمایی، از کارهای مهم زندگی غافل نشوید. همسر یا عشق زندگی تان امروز سفره دلش را برای شما باز خواهد کرد. با تمام وجود پای صحبت عشق زندگی تان بنشینید و به ایشان ثابت کنید که سنگ صبور قابل اطمینانی برای وی هستید.

 

فال ابجد متولدین دی

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

ابجد فال شما : د ج ج

تعبیر : شخصی چشم انتظارتان است؛ با کمی تفکر او را بیابید. در دورهمی که شرکت خواهید کرد بسیار مراقب حرف هایتان باشید. امکان جا به جایی در هر موقعیتی برایتان خواهد بود. برای مسئله مالی نگران نباشید. همه چیز زودگذر است. روی تعریف و تمجیدهای دیگران در موردتان مغرور نشوید .

فال ابجد متولدین بهمن

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

ابجد فال شما : ب آ آ

تعبیر : کمی به خودتان استراحت بدهید و با انجام تفریح های موردعلاقه به آرامش برسید. یکی از دوستان قدیمی امروز از شما درخواست کمک مالی خواهد کرد. به صلاح شماست که جانب احتیاط را در کمک به ایشان نگه دارید، چرا که احتمال زیادی وجود دارد در آینده با مشکل مالی روبرو شوید.  عشق محبوبی را در دل دارید و شب و روز به معشوق فکر می کنید، امروز زمان مناسبی است تا پرده از این عشق بردارید و راز دل را برای محبوب عیان کنید. مطمئن باشید که معشوق تان دست رد به سینه شما نخواهد زد و عشقی آتشین و ماندگار را تجربه خواهید کرد.  کاری که مدت ها است انجام آن به تعویق افتاده است، امروز با کمک همکاران به پایان می رسد. وقت خود را با فکر به چیزهای پیش پاافتاده و کم اهمیت، تلف نکنید.

فال ابجد متولدین اسفند

فال ابجد امروز - 31 شهریور ماه + ویدیو

ابجد فال شما : ج آ آ

تعبیر : مواظب رژیم غذایی تان باشید و پرخوری را کنار بگذارید. بیشتر از همیشه حواس تان را به انجام کارها جمع کنید چرا که احتمال سهل انگاری شما وجود دارد. خلاقیت و استعداد خود را دست کم نگیرید و از این توانایی ها نهایت استفاده را ببرید. رازی سربه مهر در سینه دارید و امروز می خواهید این راز را با همسر یا عشق زندگی تان درمیان بگذارید، اما افشای این راز هیچ سودی برای شما به دنبال نخواهد داشت و بهتر است بعضی از رازها، برای همیشه سر به مهر باقی بمانند.  روز خوبی را به لحاظ عاشقی آغاز نکرده اید و احتمال شکست عشقی شما وجود دارد، اجازه ندهید این شکست شما را از پا در بیاورد و روحیه تان را حفظ کنید. بهانه تراشی را کنار بگذارید و با جدیت بیشتری کار کنید. تا می توانید دانش و مهارت های جدید فرا بگیرید. مطمئن باشید به هر اندازه که برای فراگیری مهارت های جدید تلاش می کنید، به همان اندازه در زندگی از اطرفیان جلوتر قرار خواهید گرفت.

منبع : رکنا