پاسخ دندان شکن پورتو به هجمه ها بر علیه طارمی

پاسخ دندان شکن پورتو به هجمه ها بر علیه طارمی

۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فیلم - در آستانه تقابل پورتو و اسپورتینگ در سومین هفته لیگ پرتقال، هجمه به طارمی بیشتر شده‌است. باشگاه پورتو نیز در واکنش به هجمه‌ها علیه مهدی طارمی، مهاجم ایرانی خود، این ویدئو را منتشر کرد و نوشت: مهدی طارمی، شاهزاده ایرانی


به گزارش سرویس فیلم برخط نیوز به نقل از همشهری - «پورتو از طارمی به عنوان بهترین هنرمند استقبال کرد»، «یک مار افسونگر واقعی»، «جاعل، متقلب و کلاهبردار»، «یک ایرانی که همیشه آماده رفتن و اجرای ترفندهای سیرک است» و... این تنها گوشه ای از توهین های عجیب و باورنکردنی باشگاه اسپورتینگ به مهدی طارمی است که فصل گذشته جنجال بزرگی به پا کرد و فوتبال پرتغال را به هم ریخت.

پورتو و اسپورتینگ طی سالیان گذشته همواره رقابت شدیدی با یکدیگر داشته اند. البته در قرن جدید، لیسبونی ها به همراه پرافتخارترین تیم پرتغال یعنی بنفیکا زیر سایه آبی و سفیدهای شهر بندری بوده اند به نحوی که و طی ۲۴ دوره گذشته لیگ برتر پرتغال، ۱۲ قهرمانی سهم پورتو بوده و بنفیکا با ۷ و اسپورتینگ با ۴ قهرمانی تنها به دنبال این تیم معروف پرتغالی بوده اند و بواویشتا یک بار و در سال ۲۰۰۱ تنها تیم خارج از مثلث قدرت پرتغال بوده که به قهرمانی رسیده است.

طارمی بامداد یکشنبه یکصدمین بازی خود برای پورتو را انجام می دهد. دیداری انتقامی برابر تیمی که مسئولین و هوادارانش بارها در رسانه ها به مهاجم ایرانی هجمه وارد کرده اند.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط