فرار زن کرجی از ماشین شیطان صفت مسافرکش + ویدیو گفتگو با زن جوان و مرد بی شرم
سرویس فیلم - راننده شیطان صفت که با سوار کردن زن جوان به عنوان مسافر قصد داشت به او تعرض کند دستگیر شد ....مردم زن جوان را به موقع نجات دادند. ...

به گزارش سرویس فیلم برخط نیوز به نقل از رکنا - رکنا؛ رسیدگی به این پرونده از اول مرداد امسال بدنبال شکایت زن جوان از یک راننده شیطان صفت که قصد ربودن و تعرض به او را داشت شروع شد.

این زن به افسر کلانتری گفت: صبح زود حدود ساعت 5 صبح بود که برای رفتن به محل کار از خانه خارج شدم هوا تاریک بود تا اینکه به خودروی تیبا مقابلم ایستاد من سوار شدم دقایقی از حرکت او گذشته بود که متوجه شدم او از مسیر اصلی دور شده که به راننده اعتراض کردم اما او توجهی نکرد و بعد شال مرا گرفت و درحالیکه ترسیده بودم در خودرو را نیمه باز کردم و مردم خیابان و اهالی انجام متوجه شدند و به کمک من آمدند من پیاده شدم و وقتی رانند دید که چند نفر به کمکم آمدند خیلی زود پابه فرار گذاشت . بدنبال شکایت این زن بود که راننده شیطان صفت پس از یک ماه شناسایی و دستگیر شد .

گفتگو با متهم :

چرا بازداشت شدی؟

به خاطر آدم ربایی

ماجرا را توضیح می دهی؟

صبح زود بود در حال حرکت بودم که با دیدن این زن جوان شیطان در من نفوذ کرد.

سابقه کیفری داری؟

بله

چند وقت زندان بودی ؟

سه ماه

گفتگو باشاکی پرونده

روز حادثه چه اتفاقی افتاد؟

من قصد رفتن به محل کارم را داشتم در خانه هرچقدر تلاش کردم که از تاکسی اینترنتی استفاده کنم نشد و برای همین  مجبور شدم از خودروی شخصی استفاده کنم .

وقتی سوار خودرو شدی چی شد که متوجه نیت شوم راننده شدی؟

چند دقیقه طول نکشید که دیدم راننده از مسیر اصلی جدا شد و به مکان دیگری می رود.

بعد چه اتفاقی رخ داد؟

در حالی که ترسیده بودم فریاد کشیدم و از راننده خواستم بایستد اما او اصلا اعتنایی نمیکرد وقتی خواستم در خودرو را باز کنم راننده با دستش شال روی سرم را محکم گرفت و داشت مرا خفه می کرد او دردست اش شوکر داشت من بزحمت توانستم شوکر را از دستش بگیرم با فریاد های من مردهایی که در خیابان بودند برای نجاتم آمدند و خوشبختانه یک نفر از بالکن یکی از خانه توانسته بود فیلم بگیرد و شماره پلاک خودرو را ثبت کند.

متهم بعد از فرار خودرو را فروخته بود و بعد از یک ماه تازه پلیس توانست او را دستگیر کند. من در این حادثه پایم دچار آسیب شده و هنوز با گذشت یک ماه از این ماجرا کابوس آن روز را می بینم .

به خانم ها توصیه میکنم به هیچ وجه از خودروی شخصی استفاده نکنند چون هیچ امنیتی ندارد.

 

منبع : رکنا

اخبار گوناگون در برخط
آخرین اخبار سرویس فیلم