حمله افراد مسلح به کلانتری در زاهدان؛ تیراندازی در خیابان رازی  -  2 نفر کشته و ده ها نفر زخمی شدند  -  پایگاه اورژانس و بانک به آتش کشیده شد
سرویس فیلم - آنچه می بینید گزارش خبرنگار صداوسیما از حمله ظهر امروز افراد مسلح ناشناس به کلانتری در زاهدان و زخمی شدن تعدادی از افراد است.


به گزارش سرویس فیلم برخط نیوز به نقل از همشهری - ظهر امروز صدای شدید تیراندازی افراد ناشناس از خیابان رازی در نزدیکی یک مسجد اهل سنت و کلانتری ۱۶ زاهدان شنیده شد. شورای تامین استان سیستان و بلوچستان از مردم خواسته فعلا به محل های تجمع نزدیک نشوند و به شایعات شبکه های ضد انقلاب بی توجه باشند.

فارس نیز نوشت: ظهر امروز صدای شدید تیراندازی افراد ناشناس از خیابان رازی در نزدیکی یک مسجد اهل سنت و کلانتری ۱۶ زاهدان شنیده شد.

گزارش ها از کشته شدن شدن حداقل ۲ تن و زخمی شدن چند ده نفر در این تیراندازی خبر می دهد. یک ماشین آتش نشانی، یک پایگاه اورژانس و یک بانک توسط اغتشاشگران به آتش کشیده شدند.

در میدان کشاورز و بازار مشترک و جمعه بازار نیز چند لاستیک و سطل زباله آتش زده شد. یک نانوایی در نزدیکی خیابان جام جم زاهدان نیز مورد هجوم اغتشاشگران قرار گرفت.

شورای تامین استان سیستان و بلوچستان از مردم خواسته فعلا به محل های تجمع نزدیک نشوند و به شایعات شبکه های ضد انقلاب بی توجه باشند. 

اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی می شود.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط