(فیلم) یک زن شوهر مرده خود را پس از 9 سال دید!

(فیلم) یک زن شوهر مرده خود را پس از 9 سال دید!

۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس فیلم - ادعای عجیب یک زن انگلیسی که می‌گوید همسرش را در ویدئوی تبلیغاتی یک رستوران دیده بحث برانگیز شده است.


یک زن شوهر مرده خود را پس از ۹ سال دید!

به گزارش سرویس فیلم برخط نیوز به نقل از فرارو - زنی در انگلیس با مشاهده ویدئوی تبلیغاتی یک رستوران، به شدت حیرت زده شد چرا که شوهر مرحومش را در یکی از صحنه های این ویدئوی جدید دیده بود.

علیرغم اینکه شوهر این زن در سال ۲۰۱۴ درگذشت، وی ادعا کرد که شوهرش را در یک ویدئوی تبلیغاتی برای یک رستوران هندی دیده است. 

وب سایت رستوران، Spice Cottage، در وستبورن، غرب ساسکس، مملو از نظرات رسانه های اجتماعی در مورد این فیلم شد که رستوران گفته است در اوایل این ماه فیلمبرداری شده است.

به گزارش روزنامه بریتانیایی دیلی میل، در این کلیپ ویدئویی که با تشویق کارکنان خاتمه می یابد، می توان مشتریان را در حال خوردن غذا در حالی که پیشخدمت ها در میان مشتریان هستند، دید.

این کلیپ در صفحه فیس بوک رستوران منتشر شد، جایی که لوسی واتسون اظهار داشت: فیلم چند ساله است؟ شوهر و پسر مرحومم در اولین شات هستند و او در سال ۲۰۱۴ درگذشت؟ پاسخی از رستوران آمد، او گفت: سلام لوسی، متاسفم که این را می شنوم. این فیلم هفته گذشته ضبط شده است. 

این رستوران ویدئو را در ۱۶ ژانویه با شرح زیر منتشر کرد: سال نو، حال و هوای جدید! در چند هفته گذشته، ما سخت کار کرده ایم تا تجربه ناهارخوری خود را فراموش نشدنی کنیم. برای ترکیبی عالی از طعم های عالی به ما بپیوندید. با غذا های کلاسیک و منحصر به فرد. با الهام از دستور العمل های قدیمی خانواده.

این رستوران صد ها نظر از کاربران رسانه های اجتماعی دریافت کرد که نظریه هایی در مورد این معمای عجیب به اشتراک گذاشتند. سؤالات بدون هیچ توضیحی باقی ماند.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط